- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
0
Z dupy trochę pytanie zadam. Ludzie zamawiał ktoś z Was z alliexpress dokładniej z hong kong goldway telefon? Jak z vatem? Cupnęli?
6
@JoseArkadioMorales Ja teraz wszysko na Rakuten kupuje :)
0
@jaikuba To co ja chcę to tam nie ma ;]
0
@JoseArkadioMorales Zamawiałem, bez VAT, 12 dni i było u mnie.
0
@JoseArkadioMorales Sprawdź czy nie ma tego samego telefonu na Banggodzie. Jeśli za sposób przesyłki wybierzesz Priority Direct Mail to masz bardzo małe na Vat. Mój brat zamawiał 3 telefony stamtąd i żaden nie był trzymany. Paczki są przepakowywane chyba w Anglii. A cenowo podobnie, a może i lepiej jak od Goldway'a. + możesz płacić Paypalem, a to praktycznie jedyna pewna gwarancja, jeśli chodzi o zakupy z Chin (Paypal zapewnia pół roku gwarancji, zwracają ewentualny koszt przesyłki do Chin).
0
@Aqualitek DHLem czy ich pocztą jakąś? Na banggood nie ma tego tel.
0
@JoseArkadioMorales Sellers shipping method. Szło do Francji, potem Niemcy, Wrocław i Olsztyn.
Teraz DHL u Goldwaya też bez dodatkowych kosztów podobno.