- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Popitek12
5
Coś pięknego, poszedłem sobie do restauracji w Toronto, a tam kobieta z klasą, pięknie ubrana,... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
9
A propos wywodu "rewolucja w pomocy powinna zacząć się właśnie od Busqetsa". Już nawet nie mówię o ocenianiu go bez kontekstu (problemy taktyczne, wsparcie, jakość kolegów), już nawet nie mówię o argumentach typu "zagrał nieporozumienie w Turynie", gdy on w Turynie nie grał...
Ale jaka logika jest w rozpoczynaniu rewolucji od Busquetsa, gdy:
- nie mamy zawodnika za Iniestę, a czas najwyższy znaleźć następce dla naszego maestro, nie wiem jak to mogłoby być mniejszym priorytetem,
- nie mamy (choć to się niedługo pewnie zmieni) cofniętego rozgrywającego, ani innego mocnego punktu na ŚP, nie wiem jak to mogłoby być mniejszym priorytetem,
- defensywny pomocnik to towar deficytowy na rynku, już nie mówiąc o takim, który u nas by się odnalazł.
Załóżmy, że ktoś inaczej ceni jakość Busquetsa, status lojalnego wychowanka i kibica Barcy jest dla niego mało ważny, patrzy na problemy środka Barcy bardzo, hm, jednowymiarowo. Ale nawet przy takich założeniach, to te trzy argumenty, które podałem zbijają zasadność rozpoczynania teraz rewolucji od Sergio...
1
@hoeniker Następca Busquetsa biega po niemieckich boiskach i gra w Borussi :) Julian Weigl
0
@hoeniker Dla mnie Busi gra troche za zaslugi, przy Xavim i Iniescie byl idealnym pomocnikiem. Obecnie jego gra nie zachwyca, ale dajmy mu szanse. Jesli dostanie w pomocy Seriego, Roberto moze Cou zalezy gdzie bedzie gral i Iniescie sie przypomna najlepsze lata to napewno wroci jego najlepsza wersja na co nie ma szans grajac z Gomesem i Rakiticiem.