- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 699 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 699 Culés
13
Real Madryt, Barça, Atletico, Sevilla, Villarreal, Real Sociedad i Athletic Bilbao czyli siedem klubów z Hiszpanii, które będą reprezentowały swój kraj w Europie w sezonie 2017/18. I niech ktoś jeszcze powie, że La Liga to nie jest najlepsza liga na świecie.
2
@elmagico10 Jakbyśmy mieli patrzeć tylko na liczbę reprezentantów danej ligi w rozgrywkach europejskich to Liga Anglieska też ma 7 reprezentantów. Tylko argumentem przemawiającym za LaLigą jest to do jakich szczebli dochodza dane kluby. Tu już różnica jest znaczna w ostatnich latach
0
@kubilka Już mi się nie chciało edytować posta, bo wiedziałem, że ktoś to zaraz napisze za mnie :)
0
@elmagico10 Ja uważam, że LA Liga to najmocniejsza piłkarsko liga na świecie (przynajmniej czołówka), natomiast najlepsza pod względem jakości meczy i emocji to Premier League - przewagę mają ogromną w tym, że praktycznie co tydzień jest jakiś mecz gigantów