- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 775 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 775 Culés
5
Ciekawe co jest przyczyną tego, że Messi ostatnio tak słabo uderza ze stojącej piłki. Rzuty wolne ostatnio strasznie kuleją, a z karnymi ogólnie też nie jest najlepiej (i nie mówię tylko o tym w ostatnim meczu, bo strzał był dobry, może odrobinę za słaby i bramkarz zaliczył świetną interwencję). Coś mocno nam rozprasza naszego Argentyńczyka, ale może tylko mi się wydaje.
3
@elmagico10 Rzutami karnymi się nie przejmuję, bo przez ostatni rok zmarnował tylko dwa a troszku ich było. Ale rzuty wolne faktycznie budzą pewnien niepokój. Jeszcze niedawno Leo sypał bramkami z rzutów wolnych jak z rękawa, a teraz w ogóle nie strzela. Kiedy on ostatnio trafił do bramki ze stojącej piłki, bo nie pamiętam? To nie było gdzieś w okolicach początku roku? Athletic Bilbao w lidze 3-0? To był luty.
5
@Eleri W lutym, podczas ligowego meczu z Athletikiem Bilbao.
1
@TerStegenFan1 No właśnie, tak myślałam. Trochę czasu minęło.