- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1514 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1514 Culés
0
Live zaklepał sobie Keite na za rok. I to jest pomysł. Nikt nie sprzeda dwóch perełek od tak. Klub też musi mieć czas na znalezienie zastępstwa. A te wszystkie nasze plany A, B czy C dotyczą ważnych podstawowych zawodników. Przecież też byśmy Neymara nie puścili jakby nie miał klauzuli.
24
@Pani_Ka normalne kluby dużo wcześniej rozmawiają z zawodnikami i "ugadują" sobie ich.
Gdybyśmy my tak działali, to np. unikęlibyśmy Verrattiego przedłużającego kontrakt latem 2016.
No ale u nas nie myśli się długoterminowo. Xavi powinien mieć ugadanego następce w ostatnim sezonie. Alves podobnie. Wiadomo było, że odchodzi. Zastępstwa Xaviego nie mamy po 2 latach, Alvesa ściągnęliśmy dopiero po roku.
PS gdybyśmy poważnie interesowali się Dembele, przed przyjściem do BVB wynegocjowałby sobie klauzulę (na przykład).
0
@Pani_Ka My byśmy właśnie puścili. Zrobiłby jeszcze większy szajs i Bartek by go sprzedał dl "świętego spokoju".
0
@hoeniker Przypominam, ze w ostatnim sezonie Xavi nie był podstawowym graczem. Rakitic wtedy dobrze wypełniał jego rola, No moze poza technika i dokładnością. Kiedy Xavi odszedł wszyscy myśleli, ze Rakitic da rade jako następca Xaviego. Niestety jakosc Rakiticia od wtedy spadła do 0.1 i jedyna kontrola tempa to zwolnienie akcji a przerzuty polegają na podaniu do Messiego. Wina nie leży u zarządu 'ze nie zaklepali następcy Xavirgo'. Wina leży u Rakiticia, któremu sie odechciało grac dobrze i trenować cieżko bo i tak gra, Nieważne co i Enrique ktory go nie zmusił do tego, poprzez odstawianie go w beznadziejnych momentach na ławkę/trybunę. Na aleixa to działało.