- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1947 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1947 Culés
10
Lista powołanych:
https://pbs.twimg.com/media/DJdeqzvXgAAzRyT.jpg
Jest Roberto i Denis! Nie ma za to Alcacera, Vermaelena, Digne, Rafinhii, Turana i Vidala.
0
@ViscaBarca123 i gitarka.
11
@ViscaBarca123 Jest Denis, jest Andre, nie ma Digne'a. Sport dobrze to przewidział. Aleix natomiast wydaje się być skreślony przez kolejnego trenera. Coś czuję, że w przyszłym sezonie do kadry pierwszego zespołu dołączą Palencia i Cucurella. :D
0
@GenerałXavi A może po prostu podaje się to, co mają napisane na koszulkach? :D
0
@ViscaBarca123 Jedna rzecz tylko martwi. Brak bocznego obrońcy na ławce oraz 4 pomocników zmuszonych do siedzenia na krzesełkach z Valverde - trochę słaba proporcja
0
@GenerałXavi Po prostu Aleix nie umie czytać gry, a bez tego ani rusz w obronie. Źle się ustawia i zostawia za sobą za dużo wolnej przestrzeni. No i nie jest aż tak dobry z przodu, żeby można było przymknąć oko na jego braki defensywne.
0
@ViscaBarca123 Czyli Roberto na ławce, musi być ktoś kto może grać na boku obrony na ławce.
0
@hen0x Palencii daję bardzo duże szanse. Vidal ma słabe notowania u Ernesto(albo po prostu nie został powołany, w końcu z Betisem i Alaves zagrał). Bardziej sugerowałbym się doniesieniami od Raka, który twierdził, że Vidal chciał do Valencii. Dodatkowo Palencia wypierdzielił wszystkie oferty, a miał ich sporo. To wszystko składa się w dosyć logiczną całość. Vidal odejdzie po sezonie, a Palencia go zastąpi jako nowy PO.
A tak poza tym bardzo dziwi brak powołania dla Digne. Mógłby zagrać zarówno na LO jak i ŚO(zagrał w zeszłym sezonie 2 mecze w 3-4-3 i wyglądał świetnie wtedy). Tylko 5 obrońców, za to od groma pomocników.
0
@Bartek22 No jeszcze jest Roberto, który teoretycznie może zagrać wszędzie. :D
No a skoro uznajemy Digne'a za ewentualnego stopera, to to samo możemy powiedzieć o Rakiticiu. Zawsze też Umtiti może zagrać na lewo, więc są jakieś alternatywy. Mimo wszystko dużo na ten moment wskazuje na to, że Aleix i Lucas mają słabe notowania i raczej trzeba im wróżyć przyszłość poza Camp Nou. Jeśli Sergi, Marc i cała Barcelona B rozegrają sezon na wysokim poziomie, to mogą dostać za rok szansę.
0
@hen0x Dokładnie taki trochę jeździec bez głowy momentami . Zapomina o obronie często. No niestety na tej pozycji przegląd pola wyczucie momentu kiedy trzeba podłączać się w ataku a pozostać w obronie jest niezmiernie ważne .
0
@hen0x Spoko by było :) Semedo, Alba i 2 kolesi świeżo z La Masii. Ależ "przyjemne" boki obrony.