- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
5
Nie rozumiem ludzi, którzy piszą "czemu narzekacie na okienko transferowe Barcy skoro jesteście zadowoleni z Dembele, Paulinho I Semedo."
Narzekamy dlatego że za Dembele I Paulinho przepłaciliśmy, Deulofeu za taką cenę musieliśmy kupić, jedynie transfer Semedo dobrze wynegocjowaliśmy, chociaż Benfica też dużo na tym zyskała (Douglasa :D), mieliśmy kupić rozgrywającego (Verratti), nie kupiliśmy, chcieliśmy Coutinho, nie udało się. Cenę za Paulinho negocjowali 2 miesiące I nic nie wyjegocjowali, z Dembele też poszli na rękę Borussi, zapłacili tyle ile BVB chciało, miesiąc negocjacji z Liverpoolem i nic, z PSG tak samo, a piłkarze chcieli do nas dołączyć, naciskali na klub, ale nie chciało się zarządowi negocjować. Sprzedaż zawodników też zawiodła, zarobiliśmy 226 mln (Neymar 222, Tello 4, zabawnie to brzmi), zbędnych zawodników nie sprzedaliśmy.
Dlatego narzekamy na to okienko, naszych poczynań na rynku transferowym nie można uznać za udane.
4
@BarcaFan02 To się zdecyduj. Albo negocjowali 2 miesiące, albo im się nie chciało, bo powielasz napisane tu już setki razy głupoty. Tak samo jak to: "Delo za taką cenę musieliśmy kupić". Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Dembele też musieliśmy za tyle kupić, skoro po tylu negocjacjach i buncie piłkarza jego cena nie spadła. Zresztą z Paulinho to samo. Jeśli Valverde go chciał, a Chińczycy nie chcieli sprzedać, to co wykombinujesz? Nic. Płacisz tyle na ile się zgodzą.
0
@BarcaFan02 Kiedy ty się nauczysz, że nazwiska nic nie gwarantują. Liczy się to co na boisku. Jak będziesz tak przeżywać transfery to nigdy nie bredzisz zadowolony