- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
0
HTC 10 czy OnePlus 3T, co polecacie?
0
@vangoor Ja mam HTC i jestem bardzo zadowolony.
0
@marcinv6 10 czy jakiś inny?
0
@vangoor Mialem 9, a teraz 10.
0
@marcinv6 Jak bateria, bo z tego co czytam to chyba najsłabszy punkt tego tel? ;)
0
@vangoor Jeśli chodzi o HTC to u11 jest lepszy. Lepszy procek, nowszy Android, lepsza grafa, wyższa odporność na wodę i kurz.
0
@fcbarcafan19 No tak, ale i odpowiednio droższy. :P Poza tym nie lubię szkła z tyłu, zdecydowanie metal.
0
@vangoor To za parę lat nie będziesz miał w czym wybierać, wszyscy idą w szkło :p
Ja zawsze w przypadku flagowcow mówię, kup co Ci się podoba, dzisiaj każdy jest dobry. OP jest super wydajny, htc ma lepsze multimedia, aparat itd. Kwestia gustu.
0
@vangoor Jeszcze możesz się zastanowić nad LG G6, Honor 9, OnePlus 5. Droższe trochę ale na pewno dostaną Androida Oreo i są bardzo wydajne.
0
@vangoor Wszystko zalezy jak uzywasz. U mnie starcza od 1 do 3 dni.
0
@fcbarcafan19 W moim przedziale cenowym to dwie najlepsze opcje, zresztą również na pewno dostaną Oreo, z jednej strony szybkość, ekran i bateria w 3T, z drugiej aparat, boomsound i poręczność HTC, ciężki wybór.
0
@vangoor A P10?
0
@sidzej Po P9 podziękowałem Huaweiom, większość czasu spędził w serwisie.
0
@vangoor Ja mam P9+ od 1,5 roku i nic się z nim nie dzieje. Trafiłeś na wadliwe urządzenie ;) Poza tym mam Nougata, a za parę miesięcy Oreo. Jeśli chodzi o HTC to mam paru znajomych, którym telefon wypadł z ręki na chodnik i od razu pajęczynka.