- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1074 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1074 Culés
4
Panowie, fajnie, że Real przegrał, ale nie możemy się przedwcześnie cieszyć. Real ma teraz trzy banalne mecze. Najpierw Alaves, później Espanyol i Getafe... 9 punktów bankowo..
46
@ViscaIniesta Real miał ostatnio dwa banalne mecze. Najpierw Levante potem Betis... a nie, czekaj...
6
@ViscaIniesta Przed 2 godzinami też miał banalny. Myslę ze 6. Alaves nie puści tak łatwo.
5
@Striker Espanyol I Getafe same się podkładają Realowi
0
@samueleto Alaves może powalczy, ale no.. Ja się nie łudzę.
0
@ViscaIniesta Wiadomo ze przegrywaja wszytkie mecze. Ale to jest jeden dzień i forma dnia. Cos wyjdzie i tyle. O Espanyol i Getafe możemy byc chyba spokojni. :D
0
@samueleto Marzy mi się, żeby Espanyol był takim klubem jak Atletico Madryt. Z Realem się nie lubią, ale przed nami się nie kładą na boisku i walczą. Ehh.. Impossible. Idę spać.
0
@Striker Alaves to jeszcze ale pozniej to jednak Espanyol i Getafe
0
@Striker Akurat Getafe i Espanyol choćby od tego zależało ich utrzymanie, Realowi zawsze dadzą strzelić kilka bramek.
0
@ViscaIniesta No to 2 ostatnie mecze to na bank wygrają. Getafe już puszkę wazeliny przygotowało. To samo asspanyol