- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1933 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1933 Culés
2
Najnowszy odcinek matura to bzdura mnie zniszczył. Prowadzącym był Sebastian Rejent. Pytania o liczbę ludności w Polsce i Niemczech i odpowiedzi typu 4 tysiące/4 miliony są tragiczne i nie najlepiej świadczą o odpowiadających. Niestety nie dam linku do materiału, bo jestem na telefonie, ale łatwo jest znaleźć to na youtube.
2
@DonMatteo901 Jakby co to link na YouTubie mobilnym można skopiować w ten sposób, że klikasz w zakładkę "Udostępnij" a potem w "Skopiuj link".
2
@DonMatteo901 przecież ile razy myślałem że to jest ukartowane,przecież nie można być tak głupim xDD gościu w Warszawie gada że jest w Wielkopolsce hahaha xD
1
@DonMatteo901 wiem, ze większośc Polaków nie jest super wykształcona, ale wg mnie to jest udawane. Jeszcze początkowe odc były spoko, ale kolejne serie już były robione tylko po to by ludzi mogli się posmiać z innych
5
@FCB24 Nie, to nie jest udawane ;) Moja przyjaciółka sama miała okazję brać udział razem ze swoimi dwiema koleżankami z roku. W niektórych przypadkach stres robi swoje, a w innych - ludzie najwidoczniej bywają głupi. Warto tylko pamiętać o tym, że oni zadają jakoś z dwadzieścia pytań i możesz dobrze odpowiedzieć na dziewiętnaście z nich, a przy jednym palnąć głupotę i ostatecznie wstawią do filmu tylko tę jedną odpowiedź. Poza tym, ponoć są i tacy, którzy specjalnie gadają takie bzdury, byleby ich pokazano ;)
0
@baddiekix To ze gadaja byleby wystapic na YT to najbardziej wiarygodna opcja. Rozumiem stres i inne takie rzeczy, sam o sobie nie powiem ze wiem wszystko, ale...ostatni przyklad: czym sie rozni efektywny, a efektowny? Odpowiedz goscia: to jest to samo tylko w innym czasie.... To juz nie jest stres :D
0
@Bambus222 Tylko te najgłupsze odpowiedzi trafiają do filmiku :)