- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 516 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 516 Culés
3
Barca mogła mieć ich wszystkich razem https://i.imgur.com/c3BxVXi.jpg
5
@mniszard 2 i 4 na foto marzenie , 1 wypalony jako gracz barcy mamy semedo a 3 to historia ktora skaka tam gdzie wiecej siana a nigdy nawet w polowie nie bedzie taki dobry jak nasz leo :D
2
@mniszard Nie siada się na piłce bo się zrobi jajo!!!
1
@olejtm Rozumiem rozgoryczenie, bo odszedł z Barcy ale pisanie, że nigdy nie bedzię w połowie tak dobry jak Leo to trochę przegięcie bo kiedy Messi był kontuzjowany to Neymar ciągnął ten wóz i wyprawiał cuda. Nigdy nie będzie takiego piłkarza jak Messi ale nie ujmujmy Neymarowi talentu bo odszedł z Barcy...
0
@ksobi Wielkosc piłkarza to nie tylko umiejetnosci pilkarskie, ale rowniez zachowanie na boisku i poza nim. A jezeli dobrze kojarze, to w tym aspekcie Neymarowi jeszcze wiele brakuje. O kilka klas nizej niz Maldini, Puyol czy Del Piero :)
0
@NeroTFP Jeszcze niedawno jakoś wszyscy akceptowali zachowanie Neymara na boisku jak i po za nim dopóki nie założył koszulki PSG...