- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1793 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1793 Culés
3
Rozumiem, że można być optymistą (sam nim jestem). No, ale wierzyć w to, że real mógłby zgubić punkty z Getafe?
46
@LuisSalvano Piszesz jakby Real ich rozjechał 8:0. Przecież oni to ledwo wygrali więc równie dobrze mógłby być remis.
14
@LuisSalvano Tak samo mówiłeś z Levante czy Realem Betis? :D
8
@LuisSalvano Ale wierzyć że Real zgubi punkty z Betisem?
2
@LuisSalvano A z Levante czy z Betisem wierzyles? Takie gadanie po meczu...
0
@Image Stary, mi nie chodzi o poziom rywali (bo punkty można zgubić z każdym), tylko o to, że Getafe, jak i Espanyol to ich panienki ;)
0
@LuisSalvano Taa.. a jakby prowadziło Getafe albo był remis to byś tak nie napisał.
2
@LuisSalvano Nie osmieszajcie się :D już to widzę że na takim poziomie profesjonalizmu ktoś specjalnie nieporadnie biega, strzela czy kryje. Tym bardziej że każdy piłkarz to indywidualnosc i każdy jego ruch może zmienić całą jego przyszłość. Inaczej się patrzy w papiery grajka z Getafe który dobrze radził sobie załóżmy właśnie z realem. Śmieszne jest takie gadanie :)
0
@marcinos A Betis to też kochanka realu?
0
@LuisSalvano Takie panienki ze wygrali LEDWIE 2-1. Co ty piszesz gościu?
2
@LuisSalvano Po meczu każdy mądry. xD
0
@Kubusek^^ Przypomnij mi, kiedy ost. raz real z nimi zgubił punkty.
4
@LuisSalvano W 2012 r Getafe wygralo 2-1
1
@LuisSalvano Teraz takie pie... po meczu teraz, jakby był remis ciekawe czy to samo byś pisał.
0
@mekston I teraz zepsułeś mu całą intrygę ;)
0
@LuisSalvano Ale pieprzysz, za przeproszeniem... :) Getafe grało bardzo dobrze, wysoko postawili poprzeczkę Realowi. Nie było podkładania się, ani nic. Niewiele brakowało do remisu, także jest to takie dziwne gadanie i mądrzenie się po szkodzie. Którego osobiście nie trawię.
0
@LuisSalvano Oglądałeś w ogóle mecz?Getafe walczyło,ale koniec końców zabrakło im jakości i tyle.
0
@LuisSalvano To jest czwarty najgorszy stadion dla Realu od nastu lat. Na ostatnie 12 meczów wygrali 7, raz remis i 4 porażki. Gorszy bilans mają tylko z nami, Sevilla, Villareal i kimś jeszcze.
0
@LuisSalvano Skoro byłeś taki pewny to mogłeś postawić dom. Kurs na Real wynosił 1.27 więc byłbyś ćwierć domu do przodu :)
0
@dawidw4 Nie bawię się w hazard, a tym bardziej nie postawiłbym domu ;)