- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
0
Strzelali na zmianę, teraz nagle dwóch zawodników City z rzędu...
0
@LuisSalvano System ABBA
0
@LuisSalvano Nie strzelali na zmianę. Jest nowy system karnych testowany. ABAABB itd
0
@LuisSalvano Bo jest nowy system strzelania karnych ABBA
0
@MontelQ No właśnie ja myślałem, że jak już to będzie to "ABBA", a tu widzę jakiś jeszcze nowy wynalazek...
0
@MiGzi Tylko, że to nie był ABBA, bo najpierw strzelali na zmianę.
1
@LuisSalvano To był system ABBA i już tłumacze dlaczego:
A - Wolverhampton
B - City
Najpierw bramkę strzela A-Wolves, potem dwie B-City, następnie dwa uderzenia A-Wolves (Bravo broni), później dwa razy B-City i kolejnych uderzeń nie było ponieważ Wolves zostały dwa karne (City jeden) ale że było 4-1 to i tak było po meczu.
Jeśli to nie jest system ABBA to albo ja jestem święty albo ty nie bardzo wiesz co piszesz.
PS Jeszcze dopisze jedną informację ponieważ może ty nie wiesz jak działa system ABBA, a działa on w taki sposób, że zespół A strzela pierwszy, potem kolejkę kończy zespół B i zaczyna drugą, a kończy ja zespół A itd. aż do 5 kolejki lub do skutku - dlatego taki system karnych nazywa się ABBA - podobno żeby było bardziej sprawiedliwie.
2
@Showman ciiii bo Salvano powie że się na niego uwziąłes.
0
@LuisSalvano Gdzie można takiego dilera znaleźć
0
@MiGzi W twoim domu prawdopodobnie.
0
@Showman Tak, mój błąd. Byłem zmęczony i przeoczyłem moment, gdy na starcie City wykonało karne 2 razy. Głupio mi, że się tak dokładnie rozpisałeś, bo ja ogólnie znam ten system, tylko przez swoje niedopatrzenie pomyliłem się. Tak czy inaczej dzięki za poświęcony czas ;)
0
@LuisSalvano Ty żartownisiu..