- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
27
Karol Klimczak (prezes Lecha Poznań) ma ciekawą propozycje:
''Warto promować młodych polskich piłkarzy. Dlatego odwróćmy trochę logikę. Tak naprawdę nie chodzi o ograniczenie liczby obcokrajowców spoza Unii Europejskiej na boisku, tylko o wymóg minimalnej liczby młodzieżowców. Oczywiście musiałby być jakiś dłuższy okres dochodzenia do tego modelu, bo gdybyśmy teraz wprowadzili przepis, że w drużynie na boisku musi przebywać dwóch piłkarzy z własnego szkolenia, obawiam się – mówiąc pół żartem, pół serio – że Lech grałby sam ze sobą. Ale jest to dobry kierunek. Jesteśmy ligą, przed którą nie ma innego sposobu wspinania się w rankingach jak poprzez szkolenie i promowanie młodzieży. To jedyna droga, bo u nas nie ma oligarchów czy petrodolarów. Dlatego warto się zastanawiać nad takimi rozwiązaniami, które będą obligować kluby, by na przykład za dwa lata na boisku przebywał co najmniej jeden polski młodzieżowiec. A za cztery lata dwóch. Postawmy na szkolenie i tu szukajmy wielkiej szansy i przewagi konkurencyjnej.'' [PS]
1
@BarcaInfo no boniek zapowiadał te zmiany chyba już 2 lata temu i tyle z tego wyszło,w drugiej lidze dopiero są takie zasady a w ekstraklasie dalej szrot za granicy :D
0
@BarcaInfo zawodowy klub piłkarski to firma i nikt nie powinien ingerować w zarządzanie tą firmą, a jeśli kluby nie będą posiadać takich zawodników to co degradacja, walkowery ????? nie jest proste powiedzieć wyszkol sobie dwóch zawodników w wieku młodzieżowca na średnim poziomie europejskim (bo z tego co widzę to Lech nie posiada takich zawodników ) i rywalizuj z nimi w składzie w LE lub CL