- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
0
No to co panowie, dziś życzę sobie i Wam wszystkim taki skład
Stegen, Alba, Pique, Umtiti, Semedo, Busi, Paulinho, Roberto, Denis, Suarez, Messi. Ewentualnie Denis w pomocy kosztem Paulinho a na skrzydło Deulofeu.
5
@bartekvisca Denis w pomocy z Roberto to samobójstwo. Tam jest potrzebny koń do biegania w środku pola jak Paulinho.
0
@Gaucho otóż to,
doprawdy, zadziwia mnie, że prawie nikt tutaj tego nie rozumie.
5
@tomasanet No rzeczywiście Xavi to był niezły koń do biegania...
Nie siła a technika zrobi z Cb zawodnika.
1
@Gaucho Przecież wymienił w składzie Paulinho, więc można sądzić, że linia pomocy według kolegi miałaby wyglądać tak: Roberto - Busi - Paulinho. Denis zagrałby na skrzydle.
1
@ViscaBarca123 W drugim ustawieniu preferuje Busi,Roberto,Denis. Busi defensywny i Roberto też potrafi grać w odbiorze więc nie wiem czy potrzeba tutaj jeszcze bardziej defensywne ustawienie. My jesteśmy Barcelona a nie jakaś Chelsea żeby grać na dwóch drwali w środku pola.
0
@bartekvisca nie porównuj Xaviego de Denisa i Roberto,
środek pola Busquets-Xavi-Iniesta zdarzył się raz na 100 lat i nie ma sensu do niego za każdym razem nawiązywać, bo to niemożliwe,
zresztą ten środek pola często dostawał wybieganego konia w postaci Keity.
0
@bartekvisca nie,
my jesteśmy Barcelona i musimy mieć jednego pół-drwala (który przy okazji ogarnia atak pozycyjny),
tym pół-drwalem powinien być Paulinho, Rakitic lub Gomes, a w ogóle wymarzone wzory to Casemiro czy Arturo Vidal,
Busquets to inny typ zawodnika.
0
@bartekvisca Sergio-Paulinho-Roberto, gdzie tu drwali widzisz?
Jak kolega wspomniał, nie mamy niestety na tę chwilę takich magików w środku pola żeby pozwalać sobie na aż takie szaleństwo, bynajmniej z takim rywalem.
0
@bartekvisca Ja osobiście widziałbym coś takiego:
Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Roberto - Sergio - Paulinho
Deulofeu - Messi - Denis
0
@IAmBackCules Nie no El Pistolero po odpoczynku odpali:)
0
@Gaucho Trzymam za słowo
0
@tomasanet Nie rozumiem co to za pomysły. Nie ma co porównywać do Xavi-Iniesta-Busquets, bo zdarzył się raz na 100 lat? Jakaś pokrętna logika. Skoro ta pomoc była najlepsza, to powinno się dążyć do stworzenia podobnej(tak wiem, drugiego Xaviego i Iniesty nie będzie...), ale na pewno będzie zawodnik o podobnym stylu gry, a nawet teraz jest. Chociażby Seri(Xavi). Na drwala w Barcelonie jest co najwyżej jedno miejsce i to na ławce. Chciałbym, żeby przypadło ono Paulinho. Tymczasem mamy 3 takich gości i 2 z nich trzeba się pozbyć.