- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1326 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1326 Culés
1
Hmm ciekawi mnie w tym sezonie jedna rzecz, dlaczego Semedo został tak ''odsunięty'' od pierwszej jedenastki mając na uwadze jego świetny start w lidze i LM. Macie może jakieś sugestie?
4
@insp1re Grał przecież od pierwszej minuty z Atletico. Potem się rotacje układały tak, że występ od początku przypadł mu akurat na mecz z Murcią. Myślę, że zagra dziś.
1
@insp1re Podobno za każde jego 50 występów będziemy musieli zapłacić.
0
@insp1re Widocznie nie jest jeszcze przystosowany do grania co 3-4 dni i na razie trzeba na niego chuchać i dmuchać, poza tym o ile w defensywie świetnie się spisuje, o tyle z przodu Roberto daje o wiele więcej.
0
@insp1re Zagrał bardzo przeciętnie w ofensywie w meczu z Atletico. Gdy wychodzimy bez skrzydłowego, to gra Roberto. Do tego Alba miał kontuzje i chyba Roberto jest uznawany za tego bardziej pewnego i w tym samym czasie wychodzi do gry tylko 1 rezerwowy bocznym obrońca.