- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 890 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 890 Culés
0
Jest tu ktoś, kto skończył drugi sezon Stranger Things?
1
@ivlami Owszem :) 2 dni mi to zajęło, na 8 do pracy, a ja o 3 w nocy jeszcze siedziałem i oglądałem :D
0
@Croocers I jak tam wrażenia? :D
0
@ivlami Zawsze szanuję gusta innych osób, jednak nie pojmuję fenomenu tego serialu. Miał to być niby horror, a otrzymałem film o dzieciakach rodem z filmów familijnych, które przechowują w domu dziewczynkę i próbują rozwikłać zagadkę. Obejrzałem parę odcinków i odstawiłem to, ponieważ dla mnie ten serial był zdecydowanie cukierkowy i familijny, a nie straszny.
2
@LuisSalvano Horror? Przecież to science-fiction jest :D
0
@ivlami troszkę długo się rozkręcał i chociaż końcówka do przewidzenia to bardzo mi się podobał drugi sezon, świetna muzyka i z tego co czytałem będzie jeszcze 3 sezon, mimo, że ten miał być ostatnim :P
0
@LuisSalvano nie zgodzę się, to nie jest Horror, pierwszy raz słyszę, że ktoś liczył na horror jeśli chodzi o ten serial
0
@Croocers Będzie, będzie, ale niestety prawdopodobnie dopiero w 2019 :/
1
@LuisSalvano " film o dzieciakach rodem z filmów familijnych, które przechowują w domu dziewczynkę i próbują rozwikłać zagadkę." I o to w tym chodzi. To hołd dla Spielberga i innych filmów przygodowych z lat 80. Horror na poziomie co najwyżej "Opowieści z krypty".
0
@ivlami O ile pierwszy sezon był według mnie świetny i wszystko co w nim zawarte było niespodziewane, tak już ten drugi sezon nie dorównał poprzedniemu. Ale nie ma się co dziwić. Rzadko który serial utrzymuje poziom. Jak tak myślę to chyba jedynie Breaking Bad był takim serialem
0
@ivlami Ja jestem, proszę: http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5758222.html