- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
13
Busquets mówi,że Barcelona gra obecnie solidnie i kompaktowo.Wyniki są dobre nawet bardzo dobre,ale brakuje mi w tej drużynie nutki magii.Nie chce się czepiać,ale ta Barcelona nie ma czegoś takiego jak za czasów najlepszych Rijkaarda z Ronaldinho,Deco,Belletim albo Barca Guardioli z Xavim,Iniestą,Villą w najlepszej formie.To były teamy z tą nutka magii mnóstwo szybkich podań na jeden kontakt,piękna szybka gra z polotem,pomysłem,inteligencja i szybkością.To były drużyny takie z dusza piękna Ferrari i solidnością i czystymi osiągami Mercedesa.Ta Barca Valverde nie ma czegoś takiego.Ja zdaje sobie sprawę z tego,że wtedy mieliśmy kapitalna generacje zawodników z Xavim i Iniestą w najlepszej formie na czele.Jendakże kiedy brakuje takich zawodników w szkółce powinno się budować drużynę pod filozofię klubu czyli pięknej szybkiej gry tak jak wyżej opisałem.Na pewno transfery Coutinho,Verrattiego czy obecność Neya dałyby takie efekty.Mam nadzieje,że zarząd to zrozumie i w przyszłym lecie będzie się budowało ekipę na takich zawodnikach.Żeby było jasne post nie ma na celu narzekania i krytyki na obecny zespół tylko pokazanie to czego wielu kibicom Barcy brakuje w tej drużynie polotu i magii a nie tylko rzemieślników.Oczywiście wyłączając Messiego bo on z innej planety ;D
7
@Tito545 Zgadzam się w 100%. Najbardziej denerwuje mnie to, że Barca kupuje zawodników takich jak Gomes czy Turan za ponad 30 mln euro, a wychowankowie siedzą na wypożyczeniach lub grają tylko w CdR. Tak to nie powinno działać.
1
@Tito545 jeśli będziemy wygrywać to jakoś to przeboleję
0
@Tito545 "Barca Guardioli z Xavim, Iniesta, villa" - dodam że jeszcze był Leo i wyjaśnij w jaki sposób z obecną pomocą mamy grać jak za Pepa? Większość topowych klubów ma lepszą fdruga linię. A mimo toto gramy "solidnie i kompaktowo" mając pierwsze miejsce w LL, nie zaznajac w lidze porażki i Many pierwsze miejsce w grupie LM. Więc nie rozumiem narzekania na styl w takiej sytuacji. A przypomniam ze za pepa również mieliśmy masę słabych meczy.
2
@Matt_i1992 Ale przeczytaj dokładnie mój post ja napisałem o tym,że zdaje sobie sprawę z tego że wtedy mieliśmy kapitalna generacje piłkarzy zwłaszcza w pomocy,a o Leo nie zapominam napisałem że on jest z innej planety.I z całym szacunkiem ale nie porównuj teamu Rijkaarda czy Pepa do obecnej Barcy.Wyniki są ale tutaj liczy się też piękny styl.
0
@Tito545 No to styl przyjdzie z piłkarzami, mamy naprawdę toporna druga linię. Już w zasadzie 3 sezon.. Tylko tridente to maskowalo. Niestety, nie ka już Xaviego A Andres młodszy nie będzie. Najważniejsze to mieć narazie wwyniki, musimy sprowadzić dwóch topowycH graczy w miejsce Gomesa, Turana, niestety ale i Iniesty bo nie daje juz rAdy grać całego meczu choć jak gra to jest najlepszym naszym pomocnikiem..