- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
0
Jestem świeżo po lekturze biografii Zlatana
Jakie jest Wasze zdanie na temat tego, co opisał odnośnie pobytu w Barcelonie? W szczególności na temat jego sytuacji w drużynie, relacji z Guardiolą, zasad panujących w klubie itd?
2
@dorkizos Cóż pokazał jak bardzo tu nie pasował. Mimo mojej radości po jego transferze to nie nadawał się on ani do stylu gry ani do zasad panujących w drużynie. Relacje z Guardiolą miał słabe i nie pozostało nic innego jak odejście. Szkoda bo myślę że na dłuższą metę dałby radę dostosować się do wspólnej gry z Messim.
6
@Szreko Jak miał się nadawać skoro był wystawiany na skrzydle, gdzie jego przydatność dla drużyny była znikoma, a mimo to i tak potrafił wykręcić niezłe statystyki (ponad 20 goli w pierwszym sezonie gry).
0
@JimMorrisonFCB A czy ja napisałem że miał złe statystyki. To że grał nie na swojej pozycji to też nie jego wina co nie znaczy że tu pasował. Guardiola jest odpowiedzialny za jego nieudaną przygodę. Jednak zmiana na Ville nie wyszła źle
0
@dorkizos Są różni ludzie i różne charaktery. Nie ma co winić ani jednego ani drugiego. Szacun dla Pepa, że nie dał sobie wejść na głowę i był wierny swoim trenerskim założeniom. Nie ma co żałować. Zlatan był (i jest) świetnym piłkarzem, nie miał DNA Barcy
0
@Szreko Gdyby zagrał na 9 to wpasowałby się idealnie, IMHO.
0
@JimMorrisonFCB Dlatego też napisałem że na dłuższą metę dałby radę u nas grać. Nie wierzę że Guardiola by go ciągle wystawiał gdzie indziej.
1
@Szreko Zgadzam się z tym, że Guardiola jest odpowiedzialny za jego odejście i za narażenie klubu na straty finansowe. Wiem, że Pep przez wielu na tej stronie jest uznawany wręcz za Boga, ale akurat tutaj się nie popisał.
Szkoda, Ibrahimovica broniły jego statystyki, mógł dać nam tyle, ile do tej pory dał Suarez.
0
@JimMorrisonFCB Nie chcesz wygrać Ligi Mistrzów?? kup Zlatana.
0
@dorkizos Akurat postawił na Messiego nie Zlatana i myślę że to było dobre. Ibra chciał być na środku i Messi też więc Pep wybrał jednego kosztem drugiego. Przy tym co Guardiola zrobił dla Barcelony takie odstawienie Zlatana to żaden problem.
0
@dorkizos Zlatan ze swoim ego nie nadaje się do gry zespołowej.
0
@Szreko w perspektywie czasu tak, ale np Enrique pokazał, że można jakoś wybrnąć z takiej sytuacji - w końcu przecież udawało się pogodzić na boisku Messiego i Suareza.
Ciekawi mnie opisywane przez Zlatana ignorowanie jego osoby przez Guardiolę, a także ocena, że Guardiola unika i odsuwa od siebie piłkarzy "charakternych"...
0
@dorkizos No akurat tego też nie rozumiem że Pep go unikał i nie chciał wyjaśnić sytuacji. Może dlatego Guardiola nie stawiał na Zlatana niemniej jednak dziwi to bo każdy wie jaki jest i jaki był Szwed. Szkoda bo Ibra jest genialny i jest w tej chwili moim ulubionym piłkarzem dlatego żałuję że jego losy w Barcelonie tak się potoczyły.