- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
0
Jakieś sposoby na szybką naukę?
65
@Kacperoo5 Amfetamina.
9
@Kacperoo5 przepisywać treści na kartkę, mi tak najszybciej wchodziło :P
0
@Kacperoo5 Polecam albo metodę Krystiana, albo ewentualnie przeczytaj wiele razy notatki i sam w końcu je zapamiętasz. I warto wiedzieć, że w czasie snu pamięć krótkotrawała się utrwala, więc prześpij się dzisiaj chociaż trochę.
0
@Krystian7 Dzięki. Pytam bo jutro piszę olimpiadę z biologii, a w ogóle się nie uczyłem i na ten moment jestem w kaczek d.pie :v
3
@Kacperoo5 "olimpiadę z biologii"
Co? Przecież pierwszym etapem olimpiady z biologii jest praca pisemna, a drugi etap jest w styczniu/lutym. Poza tym, to olimpiada, zabawa dla największych pasjonatów i w 1 dzień tego w życiu nie ogarniesz
1
@MasterKrzych Dzięki za pomoc. Bardzo potrzebowałem jej teraz. Reszta teraz zależy ode mnie.
0
@oleka222 Nie tylko dla największych pasjonatów. Znam wiele osób, które biorą udział w olimpiada po to by podwyższyć sobie średnią na koniec roku.
0
@Kacperoo5 Picie wody podczas nauki
0
@Kacperoo5 Robienie ściąg. Serdecznie polecam.
0
@Kacperoo5 Ale wracając, na pierwszym etapie olimpiady przedmiotowej jest zawsze praca własna, z matematyki jest to np 12 zadanek do rozwiązania, podobnie z fizyki. Z geografii czy z biologii jest do napisania kilkunastu stronicowa praca pisemna, badawcza, a nie test. Więc coś tutaj się nie zgadza ;-)
0
@oleka222 My nie mamy żadnej pracy pisemnej. Zresztą nieważne już. Idę się uczyć, a nie na La Rambli siedzę :)
1
@Kacperoo5 To nie bierzesz udziału w Olimpiadzie Biologicznej, a jakimś marnym konkursiku, który sobie najwyżej przejął nazwę zawodów dla najlepszych uczniów w kraju.