- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
1
De Ligt ma 18 lat, nie wiem jak on niby ma grać u nas na stoperze.
Raczej przydałby się jakiś bardziej doświadczony zawodnik.
Chyba że będzie bardzo tani, to niech sobie siedzi na ławce i się powoli uczy.
20
@RosjaninBut No tak bo nam nie brak już doświadczonych zawodników. Pique, Mache. Poza tym Umtiti może stary nie jest ale doświadczony już bardzo. Nadawałbyś się do Naszego zarządu lub Milanu. Sami 30 latkowie by grali
1
@Varkond Kolego chyba masz jakieś problemy ze zrozumieniem.
Pisałem gdzieś o 30 latkach ?
Między (prawie) dzieckiem a stoperem który ma np. 23 lata jest duża różnica.
W związku z tym że po sezonie pewnie pożegnamy Verme i Masche, nowy obrońca musi być gotowy do gry na 100% prawie od zaraz.
Chcesz w wielkim klubie na obronie stawiać osiemnastolatków ?
No to niezły z Ciebie "menago".
1
@RosjaninBut Ja tam wolałbym postawić na kogoś młodego. Jak wypali to będziemy mieli stopera na lata. ;)
A to,że jest bardzo młody o niczym nie świadczy patrz. Mbappe.
0
@RosjaninBut Oczywiście, że chce. Tym bardziej jak mają przy kim się uczyc i gdy mają taki potencjał jak on. Jakie ma znaczenie wiek do doświdczenia? Przecież on mając, chyba jeszcze, 17 lat niszczył gwiazdy United w finale Ligi Europy. Pokaż mi zawodnika mającego 23 lata, którego chcesz kupić, który wytępował w turnieju o takiej presji, robiąc to doskonale za cene 40 mln. Bo ja wole kupic za 45 mln 18 latka z doświadczeniem, który nie pęka w ważnych meczach niż o 5!!! lat starszego gościa, który pograł 40 meczów w lidze z ogórkami i z 3 z ważnymi rywalami.
0
@RosjaninBut Powiem więcej w tym samym finale dwa gole któe stracili były winą Davinsona Sancheza, którego tu wszyscy chcieli. przy pierwszym odpuścił krycie, nie skrócił kąta oraz nawet zbytnio nie blokował uderzenia Pogby przez co wyszedł groźny rykoszet. Przy drugim popchnął chyba Felainiego w zawdonika własnej druzyny blokując mu możliwość krycia. Przy nim 17 letni młodziak wyglądał jak profesor (mówie wyłącznie o tym jednym meczu, ale jakże ważnym)
1
@Varkond Nie oglądam LE, więc trudno mi dyskutować.
Może rzeczywiście chłopak jest gotowy, skoro twierdzisz że ogarnia.
Jeśli chcą go na (prawie) podstawowego stopera, to mam nadziej że się nie mylisz.
Kompany w wieku 18 lat dawał rade, wyjątki się zdarzają.
Ktoś tu podawał jakieś staty, że transfery młodych do FCB były raczej nie udane.
Ale nigdy nic nie wiadomo.
0
@RosjaninBut Wiadomo, że pierwszy rok to raczej będzie nauka jezyka, wpajanie stylu gry(choć styl Ajaxu jest bardzo podobny więc tu tuzo pracy nie będzie) i zgranie z kolegami z zespołu. Mocno w niego wierze tylko myślę, że cena jest lekko za dużo inne kluby z dobrymi negocjatorami pewnie by go wzieły za 30-35 my oczywiście damy 45 i pewnie miliard zmiennych. Pamiętaj, że mamy jeszcze Marlona, który jakieś tam doświadczenie zbiera plus w nagłym przypadku Minę po promocji. Z obroną myslę, że bedzie ok