- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1024 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1024 Culés
5
Losowanie MŚ 2018. Moja osobista analiza grup :D
Grupa A: Urugwaj powinien to wygrać. 2 miejsce Rosja albo Egipt, Arabia raczej dostanie oklep.
Grupa B: Hiszpanie z Portugalią najtrudniej ale raczej powinni sobie poradzić i wygrać grupę. Cristiano i spółka z 2 miejsca. Maroko i Iran będą dostarczać punkty.
Grupa C: Jedna z trzech najciekawszych grup. Raczej Francja nr 1, poza tym kto wie. Teoretycznie Dania ale myślę, że zarówno Australia jak i Peru powalczą
Grupa D: Zdecydowanie najtrudniejsza grupa. Na papierze Argentyna z Chorwacją wychodzą z grupy ale szczerze to tutaj wszystko może się zdarzyć i nie zabieram szans ani Nigerii, ani Islandii.
Grupa E: Brazylijczycy lepiej nie mogli trafić. 1 miejsce mają jak w banku. O drugie Szwajcaria z Serbią powalczą. Kostaryka raczej nic nie ugra.
Grupa F: Trzecia poza C i D bardzo ciekawa grupa. Łatwo nie będzie ale mimo wszystko myślę, że Niemcy to wygrają. Kto zajmie 2 miejsce? Nie mam pojęcia. Będzie ostra walka pomiędzy Szwecją, Meksykiem i Koreą Płd.
Grupa G: Klasyczna grupa 2+2. Dwóch faworytów + dwóch dostarczycieli pkt. Belgia z Anglią awans, bezpośredni mecz zadecyduje o kolejności, Panama z Tunezją do domu.
GRUPA H: Ciężko będzie. Kolumbia wiadomo najtrudniejszy przeciwnik. Senegal. Nigdy z nimi nie graliśmy, plus z afrykańskimi drużynami zawsze ciężko się gra, solidny zespół, nie będzie łatwo. Japonia. To samo. Solidny zespół z którym trzeba będzie gryźć trawę. Podsumowując, z każdym trzeba będzie dać z siebie wszystko aby zdobyć 3 pkt. Każdy zespół ma szansę na awans. Nie ma u nas drużyn które można na starcie skreślić. Będzie ciekawie :P
0
@independencia Popłynąłeś trochę porównując grupę D i E. D niby najsilniejsza, a E prosta dla Brazylii - no nie powiedziałbym :)
0
@RaulGarciatoGbur Ja nigdzie nie porównuję grup D i E ze sobą. A Brazylia ma łatwą grupę względem innych faworytów.