- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1184 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1184 Culés
0
Jeżeli Barca usilnie chce pozyskać zimą środkowego obrońcę to dlaczego nie miałby to być Stefan de Vrij? Kontrakt Holendera wygasa, będzie można go wyciągnąć za małe pieniądze, w przyszłym roku skończy 26 lat, rozegrał ponad 240 spotkań w swojej karierze. Wydaje mi się, że to mogłoby być bardzo rozsądne rozwiązanie, biorąc pod uwagę jego warunki fizyczne i fakt, że rozgrywa dobry sezon.
2
@Sawik_10 Bo holendrzy są teraz przęciętni. To jest piłkarz pokroju Gomesa tylko, że w obronie. Zero potencjału na rozwój, aktualny poziom przeciętny
0
@Varkond Nie przesadzałbym, że jest to zawodnik przeciętny. Moim zdaniem ma wystarczające umiejętności, aby stanowić alternatywę dla Pique czy Umititiego.
0
@Sawik_10 Może masz racje nie wiem oglądam go raz na 5 meczów ale według mnie to byłby zawodnik pokroju Adriano, czasami zagra dobrze przeważnie przeciętnie. Na zapchajdziure by się nadał ale czy chcemy kogoś takiego?
0
@Varkond Nie przesadzaj. Koleś jest zawodnikiem, który dyryguje defensywną Lazio Rzym. Jak na swój wiek ma spore doświadczenie. Rozgrywa dobry sezon. Wydaje mi się, że to bardzo dobra alternatywa dla Pique czy Umtitiego.
Wydaje mi się, że nie doceniasz zawodnika, po którego w kolejce ustawiają się Juventus czy Liverpool.
4
@Sawik_10 Mogliśmy wyciągnąć w lecie Iñigo za 30 mln, ale nie bo po co skoro mieliśmy Masche i Verme...
1
@Sawik_10 Juventus to jest zainteresowany połową ligi włoskiej. Liverpool nie ma obrony to napewno było by dla nich wzmocnienie. Zaden topowy klub z dobrą obroną go nie chce. Myśle, że oni się znają lepiej
0
@Sawik_10 Dodatkowo niby zarządza ale ja już nie pamiętam kiedy oni zachowali czyste konto