- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1653 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1653 Culés
1
Jak oceniacie pary 1/8 Copa del Rey?
Cadiz - Sevilla , jak dla mnie najciekawszy, oczywiście poza naszą parą, dwumecz tej fazy pucharu. Derby Andaluzji jakby nie patrzeć. Z Betisem była goleada więc może i tym razem bramek nie zabraknie. Czuję, że będzie to wyrównany dwumecz.
Formentera - Alaves, to też całkiem ciekawa para. Jeden klub z kraju Basków już odprawili, może teraz kolejny i klub z Segunda B w 1/4 CdR? ;)
Las Palmas - Valencia , nietoperze to zdecydowany faworyt, jednak oglądałem w weekend spotkanie kanarków z Betisem i całkiem nieźle to wyglądało, momentami można było zobaczyć stare Las Palmas. Nie skreślałbym ich mimo wszystko.
Espanyol - Levante , Who knows :P Ale wiadomo, tutaj trzymam kciuki za zespół z Comunidad Valenciana.
Leganes - Villarreal , rozum podpowiada, Żółta Łódź Podwodna, jednak patrząc na ostatnią potyczkę w lidze i wynik 3-1 dla Leganes to kto wie w którą stronę to pójdzie.
Lleida - Atleti , tutaj raczej wiadomo kto zagra dalej choć fajnie by było jakby to jednak klub z Katalonii znalazł się w ćwierćfinale.
Numancia - Real , Fuenlabrada napoczęła, więc może klub z Segundy zwieńczy dzieła? Co wy na to ? :D A tak na poważnie to lepiej się nie nastawiać, choć Real już nas nie raz miło zaskoczył w tym sezonie.
Celta - Barca, wszyscy wszystko wiemy ;) łatwo nie będzie. Przywieźć dobry wynik z Balaidos i dopełnić formalności na Camp Nou.
0
@independencia Real, jeżeli chce od nas baty dostać, to będzie się musiał sprężać z Numancią