- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1589 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1589 Culés
34
Cristiano Ronaldo, in his usual humble way: "I don’t see anyone better than me. No player does things that I cannot do, but I see things others can’t do[like me]. There’s no more complete player than me. I’m the best player in history, during the good and the bad moments." @PortuBall
''Nie widzę nikogo lepszego ode mnie. Żaden zawodnik nie robi rzeczy który ja nie zrobię, widzę rzeczy które inni nie zrobią które zrobię ja. Nie ma bardziej kompletnego piłkarza ode mnie. Jestem najlepszy w historii, łącznie z dobrymi i złymi momentami.''
Aż chce się napisać słynne słowa Zbysia Stonogi, ale skomentuje to tak... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
97
@wachaFCB Margaret Thatcher kiedys powiedziała: Być najlepszym – to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś.
Tak można podsumować jego słowa. On cały sam musi to mówić. Leo nigdy tak o sobie nie mówił. Za niego mówią to inni ludzie,którzy wiedzą,kto jest najlepszy. :D
0
@wachaFCB On na serio tak powiedział?
Macie jakiś link do artykułu/wywiadu?
3
@macio_944 Powiedział to ponoć wczoraj dla FranceFootball.
4
@BarcaInfo Jak to było z takim jednym cytatem? ''Nikt nie jest prawdziwym królem jeśli nazywa siebie królem''? ;)
0
@wachaFCB taktyczny komentarz
5
@wachaFCB Spojrzałem na kalendarz i nie widzę 1 kwietnia
0
@BarcaInfo Ale jednak inni też go doceniają, skoro dostał 5 złotych piłek.
No i wygrał te 3 LM w 4 lata, co tak naprawdę jest ważniejsze.
0
@wachaFCB Ta jego buta i arogancja.. Aż się rzygać chce
1
@MaciekBarca Nie rozumiesz przekazu.
Jeśli jesteś najlepszy to nie musisz o tym w kółko pierd.. za przeproszeniem.
Ktoś kto jest najlepszy nie musi tego powtarzać. On ma natomiast za duże Ego do tego
1
@BarcaInfo Nowicki cos podobnego kiedys powiedzial o aktorstwie, ze najgorsi sa Ci, co wszem i wobec opowiadaja, ze sa aktorami :)