- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1386 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1386 Culés
5
Słowa Ronaldo są żenujące i każdy z nas o tym wie. Odkąd oglądam piłkę nie wyobrażam sobie by taki Leo czy piłkarze jak Xavi, Iniesta lub Puyol wypowiadali się tak egoistycznie. Niby chwali Leo ale ma taki niesamowity kompleks, że nie chciałabym być na miejscu jego syna który uwielbia Messiego a ojciec uważa się za najlepszego. W złych momentach jest najlepszy? Czyli jak Real jest w lidze w złym momencie to on niby i tak gra na poziomie? Nawet nie muszę tego komentować. Szacunek jako piłkarzowi się my należy ale po jego zachowaniu jako człowiek nie jest przeze mnie postrzegany jako wzór. Radzę sobie poczytać jutro komentarze o Ronaldo jak zagra mecze takie jak do tej pory w lidze :)
PS. On sam swoim zachowaniem udowadnia, że to Messi jest najlepszy a nie on :)
3
@Lola120 Co ma uwielbianie Messiego do tego kto jest najlepszy xD Czyli masz swojego męża, a uwielbiasz przykładowo rzucam Johnny Deppa to mam współczuć Twojej drugiej polowce? xD
10
@Lola120 Niby wszyscy tutaj maja w dupie ZP a zażarte dyskusje trwają od wczoraj i pewnie jeszcze długo będziemy czytac podobne posty. xD
1
@Socjopata Nie, chodziło mi o to, że przykładowo młody chce sobie pooglądać Messiego albo głośno o nim powiedzieć i jak reaguje na te słowa jego tata. Ale ich życie i nie wnikam.
0
@Lola120 A cóż on takiego strasznego powiedział?
0
@Krisgum Przeczytaj sobie wszędzie to jest xd
0
@Lola120 Przeciez Messi sie "czule" nawet przywital z mlodym junioren na jednej z gal wręczenia zp.
0
@Lola120 liczylem że Ronald wpadnie w samozadowolenie, ale żeby aż tak odleciał Haha
0
@Lola120
ale co???