- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
6
Tomasz Hajto wypowiedział sie na temat wyników France Football.
,,Rozumiem, że Lewandowski przegrywa z Lionelem Messim oraz Cristiano Ronaldo. Nie może być jednak tak, że przed Robertem jest N'Golo Kante, Sergio Ramos i Kylian Mbappe "
,,Czwarte miejsce to Lewandowski powinien mieć co roku, za powtarzalność. Nie może być tak, że środkowy obrońca jest wyżej. On cały czas się podciąga, ma coraz lepsze statystyki, a jest za Kante. Dla mnie to wybieranie to jeden wielki kant "
PolsatSport
Wypowiedz ze studia Polsat Cafe
5
@samueleto Krótka wypowiedź Hajto, a już można znaleźć totalną głupotę: "Nie może być tak, że środkowy obrońca jest wyżej."
Nie muszę chyba pisać dlaczego uważam to za głupotę, prawda?
3
@samueleto No i Hajto ma racje w 100%. Lewandowski ma w 2017 roku 52 bramki w 52 meczach do tego z Historycznym rekordem bramek w El. MŚ... Przed " erą " Ronaldo i Messiego takie " anomalie " zdarzały się raz na kilka lub kilkanaście lat a tutaj Lewego ustawiają na 9 miejscu... Kabaret...
2
@KamQiX No z tym sie zgodze. Tak jakby tylko napastnik miał wygrywac to. Ale z reszta sie zgodze z nim ze Mbappe nie powinien byc wyzej od Lewego np
0
@FC1899Barca Ja rozumiem, że polak rodak hur dur. Ale to nie jest złoty but tylko złota piłka... To nie jest konkurs kto najwięcej bramek strzeli, tylko kto gra piękna piłkę. I Lewandowski jeśli chodzi o technikę i wyszkolenie techniczne to nie jest nawet w top30 max. Przestańcie się zalic, że Lewy 9, gdzie mu do takiego Neymara chodźby ;)
0
@Fawrf Jesli chodzi o aspekt techniczny to Neymar odstaje od wszystkich... Może nawet od Leo, więc sam masz bardzo nietrafiony argument... Lewandowskiego miejsce w tym roku powinno być nr 4 i to mu się należało jak psu buda!
0
@FC1899Barca Top 4? Bo co bo dostawia nogę i strzela na pustaka. Lewy wogule nie potrafi się kiwać, rozgrywać... Jeśli chodzi o same gole to czemu nie Cavanii, Kane? Oni też dużo strzelają bramek.