- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
8
Widzę ze trochę rozumów się pojawiło już nt. Gran Derbi. Tu 3:2, tam 2:1 dla Barcy, a ja przy dzisiejszej sytuacji w tabeli biorę remis w ciemno. Pewnie, że wygrana byłaby świetnym prezentem na święta i zabiłaby praktycznie marzenia Realu o tytule (przypominam, tylko i wyłącznie praktycznie), ale remis przy ich starcie równa się również z mega oddaleniem się szans na tytuł. Mimo wszystko również stawiam na wygrana, skromną, ale wygraną. Jednak tak jak mówię, jeśli mecz zakończy się remisem tez będę usatysfakcjonowany.
1
@wachaFCB zupelnie inna sytuacja niz na wiosne. Wowcza to my potrzebowalismy zwyciestwa, a dla bialych remis byl ok.
Teraz oni beda za wszelka cene szukac 3 pkt, podczas gdy remis jest dla nas ok.
Na ten moment czuje (rowniez patrzac na to jak Valverde ustawia druzyne z silnymi zespolami), ze nie bedzie wielu bramek - przynajmniej nie widze takiego wyniku jak ostatnio, raczej max 3 bramki. Real tez odnotowal sporo (jak na siebie) spotkan bez gola z trudnymi rywalami (remisy 0-0 z Atletico i Athletic)
1
@wachaFCB To dziwne ale też byłabym usatysfakcjonowana z remisu. Valencia już puchnie, tylko Atletico goni ale i tak zapewne nie da rady. Liczę na podobny przebieg jak grudniowe Clasico z zeszłego sezonu tyle, że w drugą stronę. Wtedy to my traciliśmy mniej więcej podobną ilość punktów co Real teraz i potrzebowaliśmy zwycięstwa jak tlenu. Skończyło się jak się skończyło i pomimo remisu, Real wygrał tamten mecz, bo dla nas remis był jak porażka.