- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1659 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1659 Culés
0
Harry Kane to bez wątpienia najlepszy napastnik na świecie. Przyznam uczciwie, że jeszcze 3-4 lata temu nie spodziewałem się, że wejdzie na najwyższy poziom.
0
@Sawik_10 Najlepszy napastnik na wyspach, z tym mogę się zgodzić :)
0
@Gaucho To wymień mi zawodnika, który obecnie jest lepszą dziewiątką?
2
@Sawik_10 Spokojnie z tym najlepszym napastnikiem na świecie, jest świetny i w absolutnej czołówce ale dopiero miał okres słabszej formy, a teraz kiedy ładuje hat tricka znowu piszesz, że jest najlepszy.
Ja bym obecnie nie powiedział kto jest najlepszy ale myślę, że w TOP 3 "9" na świecie w tym momencie znajdują się:
- Robert Lewandowski
- Harry Kane
- Edinson Cavani
Cała trójka ma za sobą bardzo dobry rok i uczciwie trzeba przyznać, że każdy z nich zasłużył na miano "jedynki" w tym roku.
0
@Sawik_10 Uważam tak samo, w tej chwili zdecydowanie TOP1.
No może Benzema troszke lepszy:)
0
@Showman Chodzi o to, że Harry Kane jest kompletnym zawodnikiem. Zdobywa bramki głową, lewą nogą, prawą nogą, z dystansu, po dośrodkowaniach, z rzutów wolnych, z rzutów karnych, po dryblingach. Jest po prostu niesamowity i ciągle mnie zaskakuje.
0
@Sawik_10 Polak Rodak.
0
@Sawik_10 właściwe to samo można powiedzieć o Lewandowskim
0
@Sawik_10 Cavani czy Lewy podobnie :)
0
@banann16 Cavani tez np z Marsylia wolnego strzelil; w karnych oststnio gorzej bo bodajze dwoch nie trafil ale cala reszta podobnie
0
@Sawik_10 Lewandowski też
0
@Sawik_10 Lewandowski i Cavani bardzo podobnie, a nawet powiem więcej - Cavani jak już uderzy to jest to bramka stadiony świata, często strzela takie bramki, że głowa mała, a Lewandowski? W tym momencie idealny w rzutach karnych - nikt nie jest od niego lepszy, a więc tak jak mówiłem cała trójka w tym roku zasługuje na bycie numerem 1, a to kto tym numerem 1 będzie zależy już od każdego z nas wyłącznie... ty mówisz o Kane z prostej przyczyny, jesteś kibice Tottenhamu ale kibice innych drużyn powiedzą inaczej dlatego ja postaram się być najbardziej obiektywny i powiem, że każdy z tej trójki mógłby być w tym roku numerem 1 dlatego jasno nie stwierdzę, że najlepszy jest pan X.