- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
154
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
0
Ok myślę że strachu wygra jak tak to niezła ustawka
2
@FCB NA ZAWSZE! Tak niech frajer i konfident wygra ;D Co ty wgl gadasz Popek ma wygrać jest jaki jest ale przynajmniej szczery gość :) A nie ku**a jakaś konfitura co udaje fajtera i aktora xd
8
@baarcelona xD
3
@baarcelona Nie jestem w temacie ale widze, że często ten strachu jest uważany za konfidenta? Mógłbyś przybliżyć bardziej sprawe?
1
@baarcelona Tak serio to mnie to nie interesuje ale jestem za strachem.;)
1
@baarcelona Właśnie mógłbyś przybliżyć bardziej sprawe? Czy tylko papugujesz po swoim idolu Popku? ;)
0
@matirix20 Jestem z Białegostoku i znam jego przeszłość także nie pytaj tutaj o to tylko na priv to ci odpowiem
0
@baarcelona Pisz na priv, pytanie już padło;)
0
@baarcelona Materiał widziałem, ale zaskoczyło mnie, że zeznania spraw z lat 90-tych są drukowane. Miałem okazję zapoznać się z zeznaniami pewnego konfidenta, które miały miejsce kilka lat temu i były pisane długopisem.
Druga sprawa, że styl, którym podpisuje autografy różni się od zeznań.
Jak było naprawdę w przypadku Stracha? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy.
0
@Gaucho Prześlij mi też jak możesz;)
0
@Sawik_10 jak były pisane długopisem tzn że nie stać komisariatu na maszynę. 10 lat temu już klepali zeznania na maszynie. A długopisem zeznania spisuje pies a nie osoba która zeznaje więc ma prawo różnić sie podpis,
0
@mrboom
0
@sawik90 Spotykałem się z sytuacjami, że na komisariacie były spisywane długopisem. Poważnie. Chodzi mi o to, że podpis ma zupełnie inny styl niż autografy Oświecińskiego. Jak było naprawdę? Tego się dowiemy :D