- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
1
Ktoś mi może wyjaśnić czemu ludzie jadąc windą stoją bokiem do drzwi, a twarzami do siebie? Lubią niezręcznie patrzeć na współpasażerów czy jak? :D
1
@Nigaki Pupa do ściany!
0
@Nigaki Ja stoje bokiem do drzwi żeby łatwiej było wejść tym co sie "dosiadają" po drodze na innych piętrach ^^
0
@Striker Zawsze stoję przodem do drzwi i po prostu ustawiam się na samym końcu windy, i dostaję dokładnie ten sam efekt co Ty, także dalej nie rozumiem :D
1
@Nigaki Widzisz, a ja nie boje sie kontaktu wzrokowego z innymi ludźmi ;D Może czasami wyglądam jak psychopata patrząc sie komuś w oczy, ale co z tego ;D
0
@GenerałXavi Najbardziej niezręczny miejscem jest środkowy pisuar, w przypadku gdy po prawej i lewej stronie są już zajęte... :)
U mnie w mieście był kiedyś pub z koedukacyjną toaletę, pisuar od reszty dzielił murek o wysokości ok 1,5 metra. Nie muszę chyba dodawać, że spowodowane to było bardzo małą powierzchnią kibelka, stoisz przy pisuarze, a z drugiej strony murku stoi laska i myję ręce w umywalce.