- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
0
Co o tym sądzicie?
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107241
11
@Dangerous95_PL Pisałem o tym już troche wcześniej dzisiaj, dla mnie to jest wstyd że Boniek wypowiada się publicznie na temat, o którym nie ma bladego pojęcia. To tak jakbym ja napisał co sądzę o hodowli jedwabników :)
0
@Dangerous95_PL Sądzę, że pier... jak potłuczony.
1
@Dangerous95_PL Racja w 200%.
1
@Dangerous95_PL Pasza idealnie podsumował Bońka, prezes dobry ale czasami gada straszne głupoty.
0
@Dangerous95_PL Dobrze facet powiedział. Grać też lubię, ale nie nazywam tego uprawianiem sportu.
0
@marcin62 Dziwne, żeby nie odniósł się do jego wypowiedzi, skoro (jeśli dobrze kojarzę) sam należy do grupy grajków i "e-sportowców" :D
0
@Dangerous95_PL To taki sam sport jak Dart, Snooker, Szachy.
0
@LuisSalvano Bo Ty sie ze swojej gry nie utrzymujesz i nie jeździsz po całym świecie na turnieje, jak sie domyślam. Ale taka dyskusja nie ma sensu. Ten przedstawiciel "grupy grajków" zarabia przeszło 20 tysięcy dolarów miesięcznie i ja na jego miejscu dałbym sie nawet nazywać baletnicą ^^
2
@Dangerous95_PL "Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych " Granie w gry udoskonala sprawności psychiczne, skoro szachy to sport to granie w gry też jest sportem.
0
@Striker No i dlatego podobnie jak Boniek, uważam, że to jest patologia. Zarabianie tyle kasy na graniu w gry video. Nie ogarniam ludzi, którzy to oglądają na YT.
Mimo wszystko nie chce mi się dłużej na ten temat dyskutować, ponieważ zaraz pojawią się argumenty typu: "A jak można piłkę nożną oglądać?". Widocznie będąc przedstawicielem rocznika '89 obecne trendy mnie przerastają i ich nie ogarniam, tak samo jak np. nasi dziadkowie rapu ;)