- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 793 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 793 Culés
25
Witam. Sprawa wygląda tak: kumpel się żeni, i wraz z narzeczoną biorą udział w konkursie na Facebooku, którego nagrodą jest suknia ślubna. Krótko mówiąc, potrzeba jak najwięcej lajków. Oczywiście nikogo do tego nie przymuszam, być może inne zdjęcia również są warte uwagi, niemniej jednak byłby to miły gest. Z góry dzięki za pomoc :)
https://www.facebook.com/tessbridal/photos/a.1579243532156468.1073741843.113685008712335/1599623946785093/?type=3&theater
0
@damianex10 To ja dałem zielonego przy Twoim komentarzu dla zasięgu, bo Fb nie mam. W sumie miło z Twojej strony wobec kolegi.
1
@damianex10 Absolutnie nie mam nic do Twojego wpisu, także no offence, ale swoją drogą, nigdy nie zrozumiem fenomenu takich konkursów. No, może odrobinę nie doceniam swoich możliwości - wiadomo, że sponsorowi danej nagrody zależy wyłącznie na zwiększeniu zasięgu, co uczyni poprzez lajki i udostępnienia, ale chodzi o samą rywalizację. Być może zbyt dużo wymagam od człowieka, ale chciałbym dożyć dnia, kiedy żaden uczestnik konkursu nie będzie prosić o lajki. Czysta rywalizacja, subiektywne, a przez to obiektywne oceny. Byłoby elegancko.
Niemniej powodzenia dla Twojego kumpla:)
2
@al Fayed Też nie przepadam za tego typu zabawą, ale gdyby on mi nie wysłał do tego linka, to nawet bym tego nie zobaczył, bo nie zostali oznaczeni w poście. Strona ma jakieś 17k obserwujących, więc może masz trochę racji w tym, że tylko oni powinni mieć możliwość dawania lajków czy czegoś innego. No ale czasy są jakie są ;)