- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 742 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 742 Culés
3
Co sądzicie o takich koszulkach?
0
@Viajero Powrót do przeszłości :D
0
@Viajero Koszulka z datą 1899-1999 była moją pierwszą Barcelony (11 RIVALDO) Zdecydowanie TAK chociaż nie sądzę żeby NIKE wrzuciła cienie na koszulkę ;)
0
@Pavu Ja także w to wątpię, co nie zmienia faktu, że wyglądają świetnie ;)
0
@Viajero Gdyby sponsorem strategicznym była np. PUMA to takie koszulki byłby prawdopodobne. Nike robi dobre stroje technologicznie z najwyższej półki, ale stylistycznie niedopracowane. Chociaż jest to tylko moja opinia i np. trzecie stoje na ten sezon bardzo mi się podobają.
0
@Pavu Ja akurat nie jestem wielkim fanem strojów Pumy. Kwestia gustu, ale moim zdaniem lepiej na boisku prezentują się koszulki Nike i Adidasa.
Nawiązując jednak do projektu, który podałem w linku, raczej żadna z tych marek nie wprowadziłaby do sprzedaży takich koszulek, a szkoda. Jedynie Manchester United (nie mam pojęcia czy jest jakaś inna drużyna) jako trzeci strój ma w tle koszulki pomnik piłkarzy i kawałek Old Trafford. Adidas te trzecie stroje wybierał właśnie spośród najlepszych projektów kibiców z internetu ;)
0
@Viajero Żle mnie zrozumiałeś. To nie jest tak, ze jestem fanem PUMY. Irytuje mnie NIKE wymyślnymi wzorami pasów na naszych strojach (gradient i to co jest teraz albo poprzeczne pasy). Stroje z poprzedniego sezonu są np. dla mnie ideałem. Marzy mi się żeby NIKE traktowała Barcelone jak ADIDAS traktuje AJAX. Jest tradycja co do strojów i tego trzeba się trzymac. Stroje które pokazałeś pasowałyby na następny sezon na 120 lecie klubu ;)
0
@Pavu Już rozumiem. Co do poprzedniego sezonu to też się zgadzam, idealne ;)