- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
4
Powinno się zrobić jakieś transfery wśród lekarzy. w tym sezonie na dłużej wypadali Umtiti, Dembele, Roberto, Paco, Gomes, Iniesta (choć wiadomo tutaj wiek robi swoje), Mascherano. Problem jest poważny a dodajmy do tego że przyszedł Coutinho który często miewa problemy mięśniowe to może być duży problem jeśli tego nie ogarnął. Dembele ma czas jest młody i być może paradoksalnie kontuzje zdejma z niego presję.
1
@Eto'o9 R10 Jeszcze z tego co pamiętam to większość miała/ma tą samą kontuzję.
6
@Eto'o9 R10 W każdym klubie mają kontuzje. czy ktoś robi jakieś transfery lekarzy?
co to za irracjonalne pomysły no ludzie.
Piłka nożna to sport wiec kontuzje BYLY I BEDA trzeba to przyjac za fakt i tyle.
1
@Eto'o9 R10 W takim klubie i tak pewnie pracują najlepsi fachowcy. Popatrz na inne drużyny, wszędzie są obecnie takie problemy z kontuzjami, kwestia po prostu tego ile obecnie się rozgrywa meczów. no cóż, jak sam mówisz w przypadku Masche i Iniesty wiek robi swoje, a co do Dembele to po prostu nie przepracował presezonu tak jak powinien i się to teraz mści.
0
@Kacperoo5 To żle pamiętasz.
0
@MarioVeB! Ale dużo zależy od sztabu medycznego.
1
@Kacperoo5 Co zależy? W Barcelonie maja jeden z najlepszych sztabów medycznych na świecie.
To do Barcelony przyjeżdża wielu piłkarzy z innych klubów by się leczyć
0
@MarioVeB! Dokładnie, przed mundialem w RPA do doktora Pruny przylecieli Fabregas z Torresem aby wyleczyć swoje kontuzje. Ciekawe dlaczego woleli lekarza Barcelony od lekarzy Arsenalu i Liverpoolu? :)
1
@MarioVeB! No właśnie do pewnego momentu tak było. Nawet Ronaldo chciał u nas wyleczyć kontuzję.
1
@Kacperoo5 a teraz co Ci się zmieniło?