- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
0
Boże, co ta Chorwacja gra...(albo raczej czego nie gra:D) Myślicie, że są w stanie odrobić tę stratę? Ja mam nadzieję, że dadzą radę, bo chcę awansu Islandii, a zawsze trzeba grać do końca:D
0
@Forza_Juve Człowiek całkiem zapomniał, że są ME - co styczeń się zawsze Polskę oglądało, a teraz posucha niestety będzie :/
0
@damianex10 Dokładnie nad tym samym ubolewam, ale wierzę, że ta posucha nie będzie trwać zbyt długo, w naszej młodzieży tkwi duży potencjał, który, mam nadzieję, niedługo zostanie wykorzystany, Polska wróci na wielkie imprezy, a z czasem dojdzie też walka o najwyższe miejsca:)
0
@Forza_Juve To melodia przyszłości, póki co jesteśmy na równi z Cyprem i Kosowem (oczywiście mówię tu ogólnie, w bezpośrednich pojedynkach byliśmy zdecydowanie lepsi). Cóż, tym samym uciekają nie tylko MŚ 2019, ale też Igrzyska. Trzeba cierpliwie czekać na lepsze czasy, niestety, ale związek za bardzo zaniedbał nasze zaplecze.
0
@damianex10 Igrzyska może i są nierealne, ale awans na Euro 2020 już możliwy, a przyzwoity występ na mundialu 2023 całkiem realny:D Związek faktycznie zaniedbał sprawę, ale wydaje mi się, że większy lub mniejszy kryzys był nieunikniony, bo jednak takich zawodników jak nasi z najlepszych czasów nie da się tak łatwo zastąpić, a zmiana pokoleniowa nastąpiła dość gwałtownie.
Boli przegrywanie i boli to, że jesteśmy na równi z Cyprem i Kosowem, bo jednak nie do tego przyzwyczaiła nas nasza reprezentacja, ale tak jak mówisz, trzeba cierpliwie czekać ma lepsze czasy:)