- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2693 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2693 Culés
0
Sprzedalbym jeszcze Mashe i Gomesa. A Rafinhe, Denisa i Deulofeu dal na wypozyczenie.
Ewnetualnie Gomes na wypozyczenie a Deulofeu na sprzedaz
8
@xDoMinO26x Ciekawe po co wypożyczyć? Z nich raczej i tak nic nie będzie. Mają już prawie po 24 lata i robimy z nich wielkie talenty, w nadziei, że jeszcze się rozwiną. Denis, Deulofeu, Rafinha powinni odejść z klubu definitywnie.
16
@ViscaBarca123 Rafinha nie gral zle przed kontuzja takze chociaz jemu warto dac szanse
1
@xDoMinO26x Nie było go prawie rok. Może i przed kontuzją grał nieźle, ale ciągle się to czepiają te urazy. Trzeba go sprzedać.
1
@xDoMinO26x Nie grał źle, ale po co nam zawodnik który jest kontuzjowany przez 70% sezonu, już to się nie zmieni, więc lepiej go sprzedać zanim znowu się połamie.
2
@Tralalala przeceiż kontuzjowany był TYLKO dlatego ,że jakis deb.. wjechał mu od tyłu w noge. Nie jego wina.
Odróżniajcie kontuzje mechaniczne od mięśniowych.
0
@xDoMinO26x Taak on zawsze trzymał poziom no ale po co nam taka szklanka ile to już razy sie powtarzało jak sie pozbędzie oby wszystkich dolegliwości to bez problemu może zostac ;)
0
@MarioVeB! Mówisz o jednej z jego tysiąca kontuzji? Teraz też mu ktoś wjechał, że nie grał od marca?
0
@Tralalala Jakiego tysiąca? co to za durna hiperbola czy nawet liczyć nie potrafisz?
To była najcięższa kontuzja jaką miał .Przed nią był w dobrej formie grał sporo u Lucho ,a Wcześniej na wypożyczeniu w Celcie.
0
@MarioVeB! Tak nie umiem liczyć.
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.transfermarkt.pl/rafinha/verletzungen/spieler/129473&ved=2ahUKEwiwkKvik9_YAhWFNJoKHTPrAsAQFjABegQIEBAB&usg=AOvVaw3FMCvDg0qmjbU5ZV2XHnbo
Dla mnie to dużo kontuzji.