- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
1
Mordy, zamawiając w Maku przez automat jest możliwość wybrania opcji na wynos? Pyta się on w ogóle o sposób podania?
1
@Tollusiek Jest taka możliwość:D
1
@Tollusiek Jest możliwość wyboru już na samym początku.
2
@Vahn oraz @Allbi
Dzięki Panowie, łapcie zielone w ramach mojego uznania dla Was
6
@Tollusiek Wyślij im po nuggetsie a nie jakieś zielone :P
0
@Tollusiek Tak przy okazji - osobiście jestem wrogiem kas samoobsługowych (zwłaszcza tych w marketach typu Carrefour czy Leclerc).
Gdyby samoobsługa wiązała się z jakimiś rabatami... A tak wykonuję dodatkową robotę za darmo, ku chwale właściciela sklepu, który dzięki darmowej sile roboczej może pozwalniać nadmiarowych kasjerów.
0
@kaktus Ale czy ktos ci karze używać kas samoobsługowych?
1
@Tollusiek wziąłbys mi ze 4 chickery :D
0
@Filip_10 Chociaż jeden się o mnie troszczy xD
1
@jakkku89 "każe" od kazać, "karze" od karać.
A odnośnie dziwnego pytania - nie, nikt mi nie każe i dlatego nie używam. Wyraziłem jedynie pogląd, że jestem ich przeciwnikiem. Być może nie wszyscy korzystający są świadomi, że pośrednio przyczyniają się do zwolnień ludzi, którym zazwyczaj i tak się nie przelewa. Ale oczywiście, wolny kraj i wolni ludzie, spokojnie :)
1
@Filip_10 Nagetsy lecą już do ciebie mordo ekspresowym :D
1
@snoopdegie Mówisz i masz, jutro są u Ciebie :D
0
@kaktus Te wykonywanie za kogoś roboty to na siłę doszukiwanie się problemu. Ja natomiast zamiast czekać w kolejkach po paręnaście minut wolę pomachać łapkami minutę, czy gdy jestem w takich Niemczech nie ma problemu by dogadać się z kasjerem :P
1
@Tollusiek dzięki ziomal