- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
2
Odzyskana liga zawsze smakuje dobrze, ale ten triumf może być naprawdę wyjątkowy. Po tym co się działo latem to w sumie mały cud że mamy dzisiaj 19 punktów przewagi nad Realem. Valverde udowodnił że nie przypadkowo był rozważany jako kandydat do trenowania Barcelony już wcześniej. Idealny człowiek na obecne czasy.
Liga jest blisko, a i w LM i CDR można śmiało powalczyć o ostateczny triumf, ale to jeszcze wyjdzie na boisku kto będzie ostatecznie najlepszy.
6
@Stig Przy "odrobinie" szczęścia i odpowiednim zaangażowaniu całej drużyny śmiem twierdzić, że ta drużyna jest zdolna do wygrania po raz kolejny trypletu.
Jeszcze w sierpniu było to dla mnie trochę śmieszne. Ale dziś... Iniesta będzie grał zapewne w LM, Coutinho będzie ciorać w Hiszpanii, mam nadzieje że Dembele szybko wyjdzie ze swoich dolegliwości, a nawet jak będą jakieś problemy, to ta drużyna nawet grają bez paru podstawowych graczy jest w stanie walczyć z najlepszymi (mecz z Juve w Turynie - bez Messiego, 0:3 na Bernabeu bez Dembele, Umtitiego itd.)
Oby zachowali spokój, zaangażowanie i formę :)
0
@macio_944 O zaangażowanie martwić się nie trzeba, powoli też nie trzeba się martwić o ławkę rezerwowych, ale w LM jest jeszcze kilka innych zespołów które mogą coś ugrać łącznie z całą BPL ( no może z wyjątkiem Tottenhamu)
Bayern pewnie też będzie celował w końcowy triumf, tak samo Juventus, PSG no i Real którego nie należy skreślać mimo wszystko.