- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
2
Jeśli kogoś stąd to również interesuje to właśnie wyszedł nowy teledysk do piosenki Shakiry :D
4
@xofcbxo O dzięki rzucę łapkę w dół przy okazji
0
@xofcbxo Ona sie w ogole nie starzeje :D
7
@ArterkHD Dobry milf :D
0
@ArterkHD Dokładnie. Wiecznie młoda i wiecznie piękna :D
8
@xofcbxo Ciekawe jak ona to robi, ma 40 lat, a wygląda dalej na 30, może ma jakieś kontakty z Ibiszem.
0
@xofcbxo Rzeczywiście, ona jest zawsze piękna, ale muszę zwrócić uwagę na Malumę, bo on z każdym teledyskiem coraz fajniejszy :D
0
@xofcbxo Uwielbiam Shakire ale ta piosenka nie w moim guście aczkolwiek na Malume zawsze miło popatrzeć :)
0
@xwiktoriax Haha tak, akurat w tym teledysku płeć piękną przyciąga ktoś inny niż Shakira. XD ale osobiście nie przepadam zbyt za Malumą, nie zachwyca mnie, ale jednak urodą to on grzeszy. Poza tym jego duety z Shakirą są bardzo udane :D
1
@VickyFCB O widzisz, a z kolei mi piosenka się podoba, a teledysk jest naprawdę fajny. Taki niewinny :D jestem zadowolona po zawodzie z teledyskiem do "Perro Fiel" :/ na Malumie oko zawsze się dłużej zawiesza :D
1
@xofcbxo Tak teledysk super ale piosenka dla mnie za spokojna, ale pewnie i tak ją ściągnę na telefon :) A Maluma im starszy tym lepszy, zwłaszcza bez koszulki :D
1
@VickyFCB Ja tak miałam z "Deja Vu". Nie mogłam się jakoś przekonać do tego spokoju, ale po jakimś czasie słuchania przełamałam się i teraz bardzo lubię tę piosenkę. :) Z Malumą to prawda haha, bardzo fajnie też wyglądał na koncercie w Urugwaju w koszulce Suáreza. Nowy transfer się szykuje. :D
0
@xofcbxo Jako maskotka Barcy się nada :)