- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1311 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1311 Culés
0
Czy dla Was Digne daje alternatywę dla Alby na przykład w meczu LM z mocnym rywalem?
Piłkarz typu przyjme, oddam koledze, średnio widzę w Nim zastępcę Alby w przypadku (odpukac) kontuzji.
0
@maleta009 Yolo i granie z 3 obrońcami :P
0
@maleta009 On poprostu jest w miare dobry w obronie. A w ataku za mało gra żeby mieć automatyzmy.
0
@maleta009 Digne to na słabe zespoły raczej.
7
@maleta009 Digne gra poprawnie, ale Alba zaprezentowal Nam taki poziom ze Digne nie ma do niego startu
8
@maleta009 Ja widzę problem taki, że koledzy nie mają do niego zaufania i często nie chcą mu podawać. Być może ten brak zaufania nie pojawia się bez przyczyny.
0
@maleta009 To dobry piłkarz, ale w ogóle nie pasuje do Barcy. On powinien iść do ligi angielskiej. Nie jest "technicznym" obrońcą, ale schematycznym. Odegrać, iść na obieg. Sprawia wrażenie, jakby ogarniał tylko jeden schemat akcji ofensywnej. Jest za to świetny w defensywie.
2
@maleta009 Widać u Digne'a brak zgrania z kolegami. W ataku zagubiony strasznie, co widać było po akcji Iniesty w 2 połowie. Poza tym spójrz na ilość podań do Alby po jego wejściu na boisko, a ile dostał Digne. Najwięcej do Francuza podawał Rakitic, potem Iniesta. Dla reszty kolegów z zespołu był w zasadzie powietrzem. Digne jest dobrym zmiennikiem dla Jordiego, ale nigdy go nie zastąpi. Za mało gra, co się odbija na zrozumieniu z kolegami z drużyny i pewności siebie. Dla mnie i tak jest wartościowym zmiennikiem. I to się pewnie nigdy nie zmieni.
1
@maleta009 Digne nie rozumie się tak dobrze z ofensywą jak Alba. Było to widać kilka razy kiedy ruszał do przodu, nagle się zatrzymał a podanie i tak poszło. Podobnie ma Semedo. Dajmy im czas. Alba też irytował wielokrotnie na początku.