- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1208 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1208 Culés
8
Jak mnie denerwuja komentarze " jak Messi przestanie grac to koniec Barcelony". Ile razy to juz bylo, ze mial byc kurz w gablotach ? Ronaldinho, Guardiola(jako trener) , Xavi, nawet po Neynarze mial byc mega kryzys. Barca sobie zawsze radzila. Messi to jest niekwestionowany lider i nie ma takiego drugiego jak on i nie bedzie ale Barça to zespol, ktory zawsze bije sie o najwyzsze cele.
70
@Hektor16 Różnica jest taka, ze we wszystkich okresach, które wymieniłeś główna role odgrywał Messi
0
@Hektor16 Kibicujesz od 3
2007? :D
3
@barcaclue97 Bo te okresy pamięta z własnego kibicowania więc te wymienił. Odchodzili już Cruijff (jako piłkarz i trener), Guardiola jako piłkarz, Figo czy Rivaldo i jakoś "karawana jedzie dalej". Oczywiście odejście Messiego będzie bolało prawdopodobnie najmocniej bo mówimy o najlepszym piłkarzu w historii, ale Barcelona poradzi sobie i z tym
0
@Pedeudo 16 to nie jest moj wiek
0
@Bykunn Jedzie dalej to nie znaczy, ze nie było kryzysów, bo były i to duże. Od czasów Messiego kryzysów praktycznie nie ma