- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
0
Abstrahując od tematu gór, jest tu ktoś kto ma hobby w nieco inną stronę, mianowicie, nurkowanie, szukam kogoś kto w czerwcu chciałby się wybrać nad Morze Śródziemne.
43
@Ghandi Ronaldo będzie miał wtedy wolne.
edit
A jednak nie, MŚ są.
0
@tristan87 On to nurek klasa swiatowa!
0
@tristan87 Mundial kolego :) Po mundialu wczasy w Maroku.
1
@tristan87 To może Bale znajdzie chwilę wolnego chociaż
0
@Ghandi Może nie jestem jakimś fanem, ale nigdy nie nurkowałem (basen czy okoliczne jeziora się nie liczą :D), a zawsze chciałem spróbować. Chyba takie moje największe marzenie w tej chwili to wybrać się na Polinezję Francuską i tam zanurkować. Cała Polinezja z Bora Bora, wyspami Moorea, Tahiti to raj na ziemi. Niesamowite miejsce. Liczę, że w ciągu najbliższych lat uda mi się tam pojechać i zobaczyć ten "Ósmy cud świata". :)
0
@Ghandi Nie ryzykowałbym, on ma takiego pecha, że złapałby kontuzję zakładając butle tlenową.
0
@ViscaBarca123 Polinezja to kolejny cel, byłem już nad Adriatykiem i morzem czarnym, ale teraz cel egipt. Polinezja tak jak piszesz całe te tereny są wspaniałe, cały urlop można by było spędzić pod wodą :) ale jeszcze lepszą perspektywą wydaje się wielka rafa Koralowa :)
0
@tristan87 No ale od razu tlen by był podany przynajmniej ;)
0
@Ghandi Więc już w kilku miejscach byłeś. Fajna sprawa. Polinezja to akurat niesamowite miejsce, różnorodność kolorów, ilość ryb we wszelakich kolorach, żółwie, płaszczki...Żal tego nie zobaczyć w przyszłości. W Europie takimi ciekawymi miejscami do nurkowania na pewno jest Chorwacja, Cypr, Malta, Islandia, a poza Europą Malediwy, Kajmany, Galapagos, Belize, Borneo, Tajlandia, Indonezja, Australia, Malezja, Palau, Fidżi, Egipt. Niesamowicie to wszystko wygląda.