- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
7
Kicker już podał, że Gumny prawdopodobnie nie przeszedł testów. Lech natomiast uważa, że to oszustwo, ale na ten moment nici z transferu.
Jednak ani na miejscu Lecha ani Roberta bym się nie załamywał. Chłopak jest genialny i jeśli tylko dalej będzie prezentował taki poziom jaki prezentował przez pierwszą rundę sezonu to w lecie i tak dostanie oferty, dodatkowo jeszcze lepsze dla samego Gumnego jak i dla Lecha niż teraz od Gladbach.
0
@wachaFCB Pomyśleć, że Lech miałby takich kilku, jeśli nie dziesiątki, ale ich polityka kontraktowa u młodzieży jest straszna. Plus wola kupować Bille Nielsena i inne drewna, a Jóźwiak i Tomczyk kopia się na wypożyczeniach.
1
@wachaFCB Też tak myślę - może nawet lepiej jak Robert Gumny zmieni klub latem, a nie zimą? Wtedy przejdzie pełny okres przygotowawczy w nowym klubie i będzie mu łatwiej wejść do drużyny, a poza tym może trafi lepiej niż na Gladbach, a oni jeszcze będą płakać po Gumnym jak Legia po Lewandowskim.
PS A Lech nic nie traci - uważam, że 6,5 mln euro mogą dać inne kluby, Gumny pokazał, że grać potrafi, jest młody, utalentowany i ma spore umiejętności. Bardzo duży potencjał.
1
@joloskyy Kamil Jóźwiak jest w kadrze Lecha, Paweł Tomczyk lepiej skorzysta na wypożyczeniu niż ławce (Bille Nielsen był rezerwowym).
Myślę, że po sezonie powinien wracać Tomczyk i zaczynać grać w Lechu - lepsze to niż oglądanie pleców Gytkajera, a po takim rocznym ograniu się myślę, że więcej zyska.
0
@Showman Tomczyk już się przecież ogrywał na wypożyczeniu.