- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1653 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1653 Culés
92
Mój hehe kalendarz na luty
16:9 [Zobacz link: https://zapodaj.net/a10da8e2c9f65.png.html]
16:10 [Zobacz link: https://zapodaj.net/a1353b0c2d58d.png.html]
4:3 [Zobacz link: https://zapodaj.net/59e30b2d3cfcc.png.html]
5
@fc_barcelona_1899 Widzę w tym dużo napracowania.
9
@fc_barcelona_1899 "jakieś głupoty" rozwala za każdym razem xD
3
@Kacperoo5 Czy mi się zdaje, czy zaśmierdziało Klocuchem? XD
2
@fc_barcelona_1899 Ładnie zmieściłeś herb Girony.
1
@fc_barcelona_1899 Hehe spoko
1
@fc_barcelona_1899 No a jak :D. Trochę to dwuznacznie zabrzmiało :P
1
@fc_barcelona_1899 I to jest prawdziwe dzieło sztuki ;)
13
@fc_barcelona_1899 myślę, że taki kalendarz mimo wszystko może zająć więcej czasu niż skopiowanie kilku grafik i obróbce :P Tu trzeba wszystko rysować xD
3
@fc_barcelona_1899 Z ciekawości, ile czasu na to poświęciłeś?
1
@fc_barcelona_1899 Czapki z głów. Świetny kalendarz.
1
@Croocers Zajmuje dość sporo czasu, ale myślę, że kalendarze innych użytkowników zabierają go znacznie więcej :)
Ale bardzo dziękuję za miłe słowa ;)
0
@LioMessi10 Robiłem go ze 4 godziny, wliczając w to częste przerwy, bo akurat oglądałem mecz ManU i Totków :D
Sporo mi zajęło również wyszukanie sposobu na zrobieniu tego błysku zębów Coutinho xD
1
@fc_barcelona_1899 Świetna robota, naprawdę!
1
@fc_barcelona_1899 Tatuaż Coutinho jest git. Mógłbyś przybliżyć co przedstawia:)
1
@jaras121 Na prawdziwym tatuażu Coutinho zauważyłem piłkę i gwiazdkę, a reszta to bazgroły :D
2
@fc_barcelona_1899 Jak zwykle bajecznie :D Hahaha, szczerze? Ja bym dłużej pracował właśnie nad tym kalendarzem!
1
@fc_barcelona_1899 Ten lew z Chelsea - masterpiece xD