- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
0
Dziendobry.ostatni dzien L4,jutro do roboty po 2 tygodniach.ciezko bedzie,ale zawsze mozna znow sie rozchorowac.Ciezko jest pracowac w firmie 11 lat i patrzec na syf jaki tam jest ciagle .
0
@Kibic1985 Zawsze niby można zmienić, chociaż sam pracuję 6 i jest co raz gorzej. :D
0
@Kibic1985 Ja sobie wziołem tydzień wolnego, a w czwartek mam spotkanie w sprawie nowej pracy ;-)
1
@Kibic1985 Niestety chyba zawsze tak jest, że im dłużej gdzieś pracujesz tym lepiej z czasem widzisz jakiś syf.
0
@koksik2700 Dokladnie.u mnie bylo ok ale pracuja dwaj bracia,kapusie i klamia w dodatku.interesuja sie kazdym krokiem czyims zeby zakablowac potem.mozna ich usadzic ale szef zrobil sie taki jak oni.ksiazke moznaby napisac.odszedlbym ale na swoeta chcialem sie wprowadzic do nowego domu i jakos musze go wykanczac a wolnego w nowej robocie latwo nie dostane
0
@Kibic1985 Ja z kolegi mam gościa, który nigdy jeszcze nie przyznał się do błędu. I jak szef o coś pyta to mówi "to nie ja". :D A pracujemy w trójkę. :D
0
@Kibic1985 Ostatnio wróciłem po półrocznym L4 i nie było yak źle :D
0
@Kibic1985 Ja po ponad 10 latach zmieniłem pracę. Ciężko mi było się przestawić, ale chyba jednak warto. Człowiek przyzwyczaja się do pewnych rzeczy, schematów i potem trudno zacząć od nowa, od początku.
0
@koksik2700 U mnie ci dwaj zalatwili (w cudzyslowiu) ze szef nienplaci nadgodzin,mamy monitoring,z dobrych fachowcow jestesmy oszolomami i duzo by wymieniac.najgorzze jest to ze nie mam ich z kim usadzic.moznaby sie zbuntowac i wziac na rozmowe szefa,ale nie ma z kim.nimt nie chce gowna ruszac,ale jest takie przegiecie ze poprostu miesiac pracuje tydzien/2 zwolnienia