- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
24
tak się kończą mecze, gdy zamiast Wojtka wystawiasz dziadka na bramce ;)
0
@hoeniker Uważam, że młodszy (13 lat) bramkarz obronił by tego wolnego.
0
@hoeniker Noo ta druga bramka nie miała prawa wpaść.Przy 1 bym się nie czepiał :v
1
@hoeniker Pierwsza bramka błąd Buffona, po co wychodził tak wysoko. Druga bramka błąd Buffona, dostał w róg w którym stał. Spekulował i przegrał.
0
@hoeniker Buffon dla mnie może grać do 50... Ale nie w takich spotkaniach.
0
@hoeniker Pierwsza bramka to przede wszystkim błąd Chielliniego, Buffon był sam na sam, niewiele mógł zrobić, druga faktycznie na jego konto-źle ustawiony mur i ustawienie się w bramce, ale też strzał był bardzo precyzyjny i mocny, Gigi miał piłkę na dłoni. Poza tym nie da się stwierdzić czy Szczęsny zachowałby się lepiej, też już miał w tym sezonie problemy z ustawianiem muru, a sam na sam to można określić 50 na 50, z całym szacunkiem do Wojtka, ale Buffon to genialny bramkarz mimo wieku i powinien być pierwszym wyborem, nawet największym mistrzom zdarzają się słabsze mecze(choć te Gigiego można policzyć na palcach jednej ręki)
0
@Forza_Juve No ta druga to musi być wyjęta.Rozumiem jakby dostał jakies okno,ale to był strzał w jego krótrzy róg...:d
0
@Encore Oczywiście to był jego błąd, ale szczęścia też troszkę zabrakło, mnie bardziej przeraziło to wyplucie piłki jakby był jakimś małolatem z chyba około 70 minuty, ale ten jeden mecz nie uczyni ani Buffona słabszym od Wojtka ani Wojtka lepszym od Buffona, każdemu może zdarzyć się gorszy dzień i dzisiejszy ewidentnie taki był dla Buffona...