- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
4
Dlaczego to Aleix wszedł na boisko kosztem Dembele? Przecież to Francuz powinien swoim dryblingiem i przyspieszeniem dać więcej w ofensywie ale kolejny raz nawet nie powąchał murawy (chyba że na rozgrzewce)... Sam za niego trzymam kciuki i mam nadzieję że się sprawdzi ale to jest Barca czyli jeden z największych i najlepszych klubów na świecie sprowadzili gościa za 140mln żeby załatał dziurę po Neymarze a jak narazie to się okazuje że facet nie ma nawet 1/50 talentu Neya bo albo ma kontuzje albo trener woli wystawić Vidala zamiast Dembele hahaha takie transfery nieopierzonych małolatów to powinien robić Ajax albo inne Porto żeby na nich zarobić a nie drużyna która co roku walczy o wszystko...
Mam nadzieję wielką nadzieję że się mylę i Dembele zamknie mi usta ale na dzień dzisiejszy to jest wtopa bo twierdziłem wcześniej że jedynym zawodnikiem który może jeden do jdnego zastąpić Neya w Barcelonie to jest Hazard a Dembele nie pokazuje nic co przemawiałoby za nim że jest wart 140mln
0
@antylegionista W punkt :)
6
@antylegionista Chyba trzymał Dembele gdybyś nie mogli odrobić tej straconej bramki, ale zdobyliśmy ważną bramkę.. Też liczyłem, że go wpuści. Z Getafe pokazał się ze słabej a i ostatnio nie grał ani minuty. Ale jeśli Valverde nie da Ousmane powąchać murawy w rewanżu to mnie wkurzy!
Trochę boję się o ten transfer, ale wierze, że Ousmane w nowym sezonie będzie kluczowym zawodnikiem Barcy.
7
@antylegionista A co do chu**a ma pokazywać jak był kontuzjowany. Nikt nie mógł przewidzieć, że złapie takie kontuzje i nie pisz nawet o braku treningu w BVB bo gdyby nie to by nie byłoby go tutaj.
2
@Kubsoleon I tak go narazie nie ma, bo miał kontuzje przez brak treningu w BVB. :D