- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
19
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
22
Suarez strzela 3 bramki i zalicza 2 asysty. Występ wybitny ponad wybitny występ Messiego a mimo wszystko na okładkach Katalońskich gazet wzmianki o Messim...
Dlaczego od czasu do czasu nie mozna kogoś innego, wybitnego wyróżnić ?...
1
@FC1899Barca Hmm, bo jednak Messi jest bardziej rozpoznawalny niż Suarez. Dodam jeszcze, że Urugwajczyk jest owiany złą sławą poprzez gryzienie itd.
1
@FC1899Barca Mamy poki co zajmowac sie Messim bo jak on zechce skonczyc z pilka to kogo bedziemy ogladac ....iksinskiego ...takze jesli mi dane ogladac geniusz argentynczyka to ile wlezie
1
@FC1899Barca Messi zagrał dobry mecz - jest na okładkach, Messi zagrał słaby mecz - również jest na okładkach. Tak już to działa, przy przeprowadzanych wywiadach z piłkarzami zawsze pojawia się pytanie o Messiego, a każdy zawodnik mówi jedno i to samo, bo co innego ma niby powiedzieć? Kosmita i tyle. Przynajmniej ci dziennikarze mogliby się wykazać kreatywnością i zadać jakieś nieoczywiste pytanie związane z Leo, a nie ciągle wałkują to samo "jak to jest grać z Messim?". Już się wymiotować chce od tego pytania.
2
@FC1899Barca Bo Messi jest tym kołem zebatym w drużynie Ernesto bez którego wszystkie pozostałe tryby nie mają prawa funkcjonować:) asysta 2 gole asysta 2 stopnia
0
@FC1899Barca Dwie rzeczy - bo ststystyki to nie wszystko. Asysta do Cou z calym szacunkiem do tej asysty...
Messi strzelil 2 gole ( w tym jeden z dystansu) 1 asyste i byl kluczowy w akcji na 4-1. Dlatego mimo takiego wyniku Suareza nie byloby bledem okreslenei Leo bohaterem spotkania