- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
0
Skład mocno ofensywny, ale nie tak bardzo do skreślenia:
http://lineupbuilder.com/?sk=g1rx7
Gdyby Couthino wchodził bardziej w środek pola, to Alba mógłby śmigać na lewej stronie, a Busquets z Roberto wspomagaliby obronę (szczególnie Roberto, który mógłby zajmować momentami pozycję PO gdyż sprawdza się na niej świetnie).
Messi mający zadania klasycznej 10'tki miałby z przodu dwóch super snajperów, na PS młodego Dembele a na LS albo Couthino albo Albe.
Oczywiście grając takim składem łatwo byłoby zajechać wszystkich ofensywnych, dlatego rotacje byłyby najlepszym rozwiązaniem, a mając tylu świetnych piłkarzy za każdym razem udałoby się złożyć zabójczą kombinację. Oby się udało :-)
0
@Fenelon Wydaje mi się że Valverde widzi Antka w pierwszym składzie kosztem Suareza.
4
@Fenelon Nie jest trudno ułożyć na papierze skład, żeby jakoś rozsądnie wyglądał, ale w praktyce ciężko jest tak grać. Za dużo kombinowania i zmian pozycji przy przejściu z ataku do obrony, żeby to się trzymało kupy.
1
@Fenelon Ja to bardziej widzę tak że był by zastosowany tryb rotacyjny dembele -> Messi-> Suarez-> Griezman -> Coutinhio. Wychodzi że co 5 meczy odpoczywam by inny z naszych ofensywnych graczy. Każdy z nich opuścił by raptem kilka meczy w sezonie. Wiadomo ktoś będzie bardziej poszkodowany w ważnych meczach Ale wejście z ławki takiej gwiazdy też daje ogromna przewagę
0
@Fenelon Ja myślałem trochę inaczej i za Roberto dałbym 3 SO , Ter Stegen
Pique Umtiti Vermaelen
Dembele Busquets Coutinho Alba
Griezmann Messi Suarez